Prezent dla szwagra – jaki wybrać?

Wielu z nas ma szwagra i to nie byle jakiego szwagra, ale takiego, z którym można rozmawiać i żartować się bez końca. Nie dziwi więc fakt, że prezent dla szwagra musi być kreatywny i oczywiście pozytywnie go zaskoczyć.

Na co warto się zdecydować? Podpowiadamy, że strzałem w dziesiątkę będzie kreatywna okładka – co to takiego? O tym przeczytacie poniżej, zachęcamy do lektury!

Kreatywna okładka dla szwagra

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest kreatywna okładka. Tak więc, kreatywna okładka to okładka ze zdjęciem szwagra stylizowana na okładkę jednego z poczytnych pism. Do wyboru mamy wiele wariantów,  warto zdecydować się na taką okładkę, która będzie współgrała z zawodem bądź hobby szwagra. Co  mamy na myśli?

 Jeśli szwagier jest myśliwym, sprawdzi się okładka pisma Darz Bór, jeśli policjantem proponujemy Gazetę Gliniarza, jeśli uwielbia podróże – National Traveler. Szwagier jest fanem piłki nożnej? Okładka czasopisma Piłka Nożna. A może solenizant jest majsterkowiczem? Okładka Majstra sprawdzi się znakomicie.

Oczywiście odpowiedni tytuł i fajne zdjęcie to nie koniec. Na okładce dla szwagra koniecznie muszą pojawić się ciekawe nagłówki, dobrze, gdy będą z odrobiną humoru. Przykładowe nagłówki?

  • Marek, najprzystojniejszy prezes naszych czasów
  • 20 sposobów na zrobienie elewacji bez ludzi i narzędzi – Jakub radzi
  • Andrzej – podróżnik, który widział już wszystko
  • Krzysztof i jego trofea wędkarskie

Moglibyśmy wymieniać bez końca, wszystko zależy tutaj od osobowości naszego szwagra.

Jak zamówić kreatywna okładkę?

Przygotowywaniem kreatywnych okładek zajmuje się firma o nazwie Kreatywna okładka. Grono grafików i innych specjalistów zadba o to, by prezent dla szwagra był w 100% wyjątkowy. Wystarczy tylko, że prześlesz fotografie szwagra i napiszesz o nim kilka słów.

Każda z okładek drukowana jest na porządnym papierze i z użyciem wysokiej jakości tuszów. Dzięki temu z upływem czasu nie niszczeje i przez bardzo długi okres prezentuje się doskonale.

W zależności od preferencji okładka dla szwagra może być umieszczona w antyramie, w ramie białej lub czarnej. Solenizant będzie mógł zawiesić okładkę w dowolnym miejscu i codziennie ją podziwiać.

Realizacja całego zlecenia przebiega sprawnie i nie generuje wysokich kosztów, a efekty są naprawdę fajne!

Na koniec

Jeśli więc szukasz urodzinowego lub imieninowego prezentu dla szwagra, znajdziesz go tutaj oraz jeśli chcesz , aby było to coś absolutnie niepowtarzalnego, rozważenie opcji z kreatywną okładką jest bardzo dobrym pomysłem. Taki upominek z pewnością zaskoczy obdarowanego i sprawi, że poczuje się wyjątkowo, a co więcej będzie pamiątką na długie, długie lata.

Artykuł sponsorowany

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments (1)

  1. Kupiłem szwagrowi to co lubi najbardziej czyli dobre whisky w eleganckiej butelce na poczcie kwiatowej. Zapakowana w drewnianą skrzynkę więc na bogato, oby mnie tylko nim poczęstował a nie sam wypił 😉