Jak pracują technicy kryminalistyki?

Jak pracują technicy kryminalistyki? 1

Technicy kryminalistyki z KP Policji w Grodzisku Wielkopolskim, asp. Marek Gauza, asp. Leszek Brembor oraz informatyk Mariusz Krzyżanek przybliżyli specyfikę swojej pracy. W czytelni Grodziskiej Biblioteki Publicznej odbyło się 23 listopada spotkanie zatytułowane „Fikcja, a rzeczywistość”. To efekt realizowanego przez bibliotekę projektu “Kryminalna Bitwa Pokoleń”.

Jak pracują technicy kryminalistyki? 2 Jak pracują technicy kryminalistyki? 3 Jak pracują technicy kryminalistyki? 4 Jak pracują technicy kryminalistyki? 5 Jak pracują technicy kryminalistyki? 6 Jak pracują technicy kryminalistyki? 7 Jak pracują technicy kryminalistyki? 8

Uczestnicy spotkania usłyszeli, jaką rolę pełną technicy kryminalistyki i jakie są ich zadania i sposoby ujawniania i zabezpieczania śladów na miejscu przestępstwa.

praca grodzisk wlkp

Policjanci odpowiedzieli także na szereg pytań i spostrzeżeń zadawanych przez zgromadzoną publiczność. Poza wykładem odbyła się również „część praktyczna”. Na spotkanie funkcjonariusze zabrali ze sobą walizki z „policyjnymi akcesoriami”. Zaprezentowali sprzęt i wyjaśnili do czego służą wszystkie akcesoria, z których korzysta się przy zabezpieczaniu śladów kryminalistycznych.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x