Pożegnanie dyrektora szkoły w Kamieńcu

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kamieńcu, wszyscy pracownicy szkoły oraz rodzice pożegnali odchodzącą na emeryturę panią Dyrektor Aldonę Fornalik.

W tym wyjątkowym dniu społeczności szkolnej towarzyszyło wielu zaproszonych gości,  w tym m.in. Wójt Gminy Kamieniec – Piotr Halasz oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Pani Aldona Fornalik będąc Dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kamieńcu od 2001r. starała się jak najlepiej i najrzetelniej przekazywać wiedzę i umiejętności niezbędne do wypełniania zadań spoczywających na szkole. Potrafiła połączyć wykonywanie swoich codziennych obowiązków z pasją.

Pan Wójt, wszyscy pracownicy szkoły, dzieci, Rada Rodziców, a także zaproszeni goście wyrazili ogromną wdzięczność za ponad 30- letni staż pracy w szkole, za poświęcenie, służenie radą i doświadczeniem, twórcze działania oraz nowatorskie pomysły, które tworzyły klimat dla rozwoju młodego człowieka. Pani Dyrektor Aldona Fornalik w kilku słowach podsumowała swoją pracę zawodową, podkreślając, że była ona dla niej przyjemnością i pasją. Na zakończenie podziękowała Panu Wójtowi za wspólne działania, decyzje i inwestycje, które udało się wykonać. Podziękowała również wszystkim pracownikom, rodzicom i dyrektorom szkół za zaangażowanie w działaniach, za wieloletnią współpracę i wsparcie w pomysłach.

 Wszyscy pragnęli uścisnąć dłoń, złożyć ukłon i podziękować za wieloletnią służbę dla wielu pokoleń uczniowskich. Pani Dyrektor otoczona “morzem życzeń oraz kwiatów” nie kryła wzruszenia. Funkcję dyrektora zakończyła w dniu 27.08.2019r.

Źródło:kamieniec.pl

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *