Pożegnanie Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim

29 kwietnia br. w Grodziskiej Hali Sportowej odbyło się uroczyste Pożegnanie Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim. W tym roku świadectwo ukończenia szkoły otrzymało 102 uczniów, uczących się w 4 oddziałach:
kl. III a – wychowawczyni Tatiana Borowska;
kl. III b – wychowawczyni Danuta Szymkowiak;
kl. III c- wychowawczyni Małgorzata Gluza;
kl. III d – wychowawca Marcin Lutomski.
Uroczystości przewodziła pani dyrektor szkoły Jadwiga Łacheta. Oprócz społeczności szkolnej w pożegnaniu Absolwentów wzięli także udział zaproszeni goście:
Przewodnicząca Rady Powiatu Grodziskiego – pani Dorota Jaśkowiak;
Starosta Grodziski – pan Mariusz Zgaiński;
Sekretarz Gminy Grodzisk Wlkp. – pan Artur Kalinowski;
Przewodnicząca Rady Szkoły – pani Anna Koza;
Przewodniczący Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Wspierania LO – pan Bernard Krupka oraz rodzice, dziadkowie i rodzeństwo tegorocznych Absolwentów.

Tytuł Absolwenta Szkoły otrzymał Łukasz Pięta z kl. III b, który uzyskał na świadectwie ukończenia szkoły średnią 5,59;

Tytuł Absolwenta Rozsławiającego Imię Szkoły otrzymał Jakub Reich z kl. III d, który uzyskał na świadectwie ukończenia szkoły średnią 5,13.

Tytuł Absolwenta Sportowca otrzymali: Karolina Młodecka, Anna Hulalka i Michał Pierszalski. Podczas uroczystości zostali uhonorowani uczniowie, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, a ich rodzicom wręczono listy gratulacyjne.

Wyróżnieni także zostali Absolwenci, którzy uzyskali bardzo dobre i dobre wyniki w nauce. Ponadto młodzież nagrodzono za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i artystycznych, w projektach, zawodach sportowych, w wolontariacie, a także za inną aktywność w szkole i poza szkołą.

Na zakończenie uczniowie klas pierwszych i drugich przygotowali przedstawienie kabaretowe, którego bohaterami byli tegoroczni Absolwenci. Ciekawostką jest to, że w rolę aktorów parodiujących uczniów wcielili się również nauczyciele: Hanna Mańkowska, Sebastian Skrzypczak, ks. Łukasz Szymański.

Naszym tegorocznym Absolwentom życzymy POWODZENIA NA EGZAMINACH MATURALNYCH I SUKCESÓW W REKRUTACJI NA UCZELNIE WYŻSZE!

LO Grodzisk Wlkp.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarzy (4)

  1. Panie i Panowie Absolwenci-“elegancja -Francja”.Polska na Was patrzy.Ładne dziewczyny,przystojni młodzieńcy,(ach,te muszki).

    Zdjęcia ładne.Obserwuję LO na PGO24 .Nawet dużo o Was,ale brak komentarzy od Was samych.Chciałbym Was “zmusić”do odrobienia zaległości.

    Wystarczy 10% komentarzy z sumy wszystkich absolwentów.No to do ……, zapraszam.Fajnie było?!.”Szacun”.

  2. Panie i Panowie Absolwenci-“elegancja -Francja”.Polska na Was patrzy.Ładne dziewczyny,przystojni młodzieńcy,(ach,te muszki).

    Zdjęcia ładne.Obserwuję LO na PGO24 .Nawet dużo o Was,ale brak komentarzy od Was samych.Chciałbym Was “zmusić”do odrobienia zaległości.

    Wystarczy 10% komentarzy z sumy wszystkich absolwentów.No to do ……, zapraszam.Fajnie było?!.”Szacun”.