Poszukiwany od 10 lat listem gończym zatrzymany przez grodziską policję

Policjanci grodziskiej drogówki w miejscowości Rakoniewice podczas rutynowej kontroli drogowej zatrzymali Jarosława W lat 47 poszukiwanego od dziesięciu lat czterema listami gończym wydanymi przez Sądy Rejonowe w Wolsztynie oraz Nowej Soli.

Policjanci grodziskiej drogówki dniu 29.10.2011r w godzinach popołudniowych podczas rutynowej kontroli drogowej na drodze wojewódzkiej W 308 w miejscowości Rakoniewice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki VW Cady, który na terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość.

Podczas wykonywania czynności do wykroczenia drogowego policjanci potwierdzając dane osobowe w policyjnych systemach informacyjnych sprawdzili mężczyznę. Tam szybko okazało się, że Jarosław W. lat 47 (ostatni raz zameldowany w pow. sulechowskim) od dziesięciu lat ukrywał się na terenie Polski przed organami ścigania.

Zatrzymany poszukiwany był czterema listami gończymi  między innymi za oszustwa. Ustalenie miejsca pobytu poszukiwanego było utrudnione gdyż wymieniony nie przebywał w miejscu zameldowania ograniczał kontakty z rodziną, pracował za granicą.

Po zebraniu wszystkich materiałów dotyczących wymienionego Jarosław W. został przekonwojowany do Aresztu Śledczego gdzie będzie do czasu zakończenie wszystkich postępowań karnych przebywał.

Tomasz Górny

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *