Pomóż wygrać Babci i Dziadkowi samochód

W tym roku – oprócz laurek, kwiatów i czekoladek – można przygotować dla Dziadków inną niespodziankę. Paragony za prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka zarejestruj na stronie Narodowej Loterii Paragonowej, może w kolejnym losowaniu to właśnie one okażą się tymi szczęśliwymi, a Ty będziesz mógł zaskoczyć Dziadków cennym prezentem.

Dziadkowie otaczają nas opieką, pomagają w kłopotach, służą dobrą radą, rozpieszczają wnuki. I choć to ostatnie nie dla wszystkich rodziców jest zaletą, to jedno jest pewne – bez babć i dziadków świat nie byłby taki sam. Często zawdzięczamy im bardzo wiele, dlatego warto pamiętać o nich w ich święto.

Wielu z nas próbowało już szczęścia w Narodowej Loterii Paragonowej. Od początku jej trwania zgłoszono w niej 45,8 milionów paragonów. Sposób rejestracji poprzez stronę internetową sprawia jednak, że chętniej w tej grze biorą udział ludzie młodzi. Tegoroczne Dni Babci i Dziadka są więc doskonałą okazją do tego, by nie tylko sobie, ale także naszym bliskim, dać możliwość uczestniczenia w loterii i szansę na zdobycie nagród.

Pamiętajmy, że do gry zgłosić można paragony wystawione na kwotę powyżej 10 zł, a zarejestrować trzeba je w tym samym miesiącu, w którym dokonaliśmy zakupu. Nie ma za to ograniczeń ilościowych, każde zgłoszenie będzie dodatkowym losem w loterii.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.