Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami

Grodziscy policjanci wspólnie z policjantami z Grupy Realizacyjnej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami.

Policjanci w trakcie przeszukania znaleźli znaczną ilość amfetaminy. Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu. 26-latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu Operacyjnego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim ustalili, że 26-letni mieszkaniec miejscowości Buk, najprawdopodobniej posiada znaczną ilość narkotyków, które następnie wprowadza do obrotu. 4 czerwca 2018 roku grodziscy funkcjonariusze wspólnie z policjantami z Grupy Realizacyjnej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu doprowadzili do jego zatrzymania.

W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy. Według ekspertów, z zabezpieczonej przez policjantów ilości narkotyków na tzw. „czarny rynek” mogło trafić nawet 200 działek tej niebezpiecznej substancji. Ponadto policjanci zabezpieczyli gotówkę, która najprawdopodobniej uzyskana była w wyniku czynu zabronionego.

W oparciu o zebrany materiał dowodowy Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim podjął decyzję o 3 miesięcznym aresztowaniu młodego mieszkańca Buku. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policja Wielkopolska

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24