POGROM i udany debiut Juniorów UKS

W drugiej kolejce II ligi okręgowej Juniorów A1 UKS Dyskobolia wygrała na Stadionie Rodan-Groklin z Patrią Buk 11:0 (1:0). W pierwszej połowie goście dzielnie się bronili, a biało-zieloni cały czas prowadzili grę i próbowali przebić się przez obronę Patrii. Udało się to tylko raz w 45 minucie. Jednak druga połowa to już totalny pogrom. Dyskobolia strzeliła 10 bramek w przeciągu drugich 45 minut. Oby worek z bramkami się nie wyczerpał. Za tydzień ważny mecz z UKS Śrem!

W meczu wystąpili: Hemmerling Szymon (C), John Wojciech, Skrzypek Krzysztof, Łodyga Hubert, Zacharko Karol, Marchwicki Wiktor, Koza Bartosz, Durka Eryk, Jander Mateusz, Nowicki Tymoteusz, Brembor Filip, Brychcy Daniel, Koszuta Krystian, Glapa Paweł, Kaczmarek Mikołaj. Drużyna znajduje się w barwach UKS Dyskobolia od rundy wiosennej po wycofaniu z rogrywek KS Dyskobolia Intermarche Jest to już siódma drużyna UKS Dyskobolia GrodziskWielkopolski w rozgrywkach WZPN.

UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 11:0 Patria Buk