Podwójna wygrana!!!

Podwójna wygrana!!! 1

Cel osiągnięty! Kolejne 3 punkty na koncie! UKS Dyskobolia- AKF Poznań 4:0

praca grodzisk wlkp

UKS Dyskobolia, drużyna Orlików Starszych gościła w dniu 06.06.2014 r. zespół AKF z Poznania.
Od pierwszych minut dało się zaobserwować “ciśnienie” w ataku, Grodziszczanie ruszyli do szturmu! Skutecznego szturmu, pierwsza bramka dla UKS to dzieło Bartosza Kempy!
Stroną atakującą nadal była Dyskobolia, co zaprocentowało zdobyciem drugiego gola, którego autorem był Wojciech Kaczmarek.
Przez całe spotkanie goście nie zagrozili poważnie bramce UKS, to również zasługa “szczelnej” obrony, bramkarze Cyprian oraz po zmianie Wiktor zachowali czyste konta.
W drugiej połowie spotkania tempo meczu nieco spadło. Nie obyło się bez drobnych błędów, niewykorzystanych okazji, które mimo wszystko nie rzutowały na wynik gry.
Gospodarze nie oddali inicjatywy, zespół wypracował jeszcze dogodne sytuacje, z których padły bramki ( Michał Tata- 2).
Natomiast drużyna Orlika Młodszego UKS rozgromiła w meczu wyjazdowym Patrię Buk 20:3 !!! Obie drużyny prowadzi Piotr Kaczmarek.