Podsumowanie ogólnopolskiej kampanii “Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Podsumowanie ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" 1

8 października br. w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się podsumowanie wyników konkursów przeprowadzonych w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” edycja 2014.

W ramach tegorocznej kampanii odbyło się pięć konkursów indywidualnych – dwa dla uczniów szkół podstawowych i trzy dla gimnazjalistów. W konkursach plastyczno – literackich uczniowie mieli za zadanie namalować lub opisać w jaki sposób spędzają wolny czas, a w konkursie ulotkowym – odpowiedzieć na pięć pytań dotyczących narciarstwa. Gimnazjaliści natomiast zmagali się z zadaniami przez Internet, szukając odpowiedzi na pięć pytań o medalistów sportów zimowych oraz prezentując swoje sylwetki w konkursie „Szukamy Młodych Mistrzów – Bezkonkurencyjny”.
Do biura kampanii wpłynęły tysiące prac z całego kraju. Wśród laureatów znaleźli się także przedstawiciele naszej gminy: Katarzyna Pawlak ze Świetlicy Opiekuńczo – Wychowawczej w Ptaszkowie, Anastazy Dzięcioł ze Szkoły Podstawowej w Kąkolewie, Wiktoria Sikorska ze Świetlicy Opiekuńczo – Wychowawczej w Grąblewie, Kaja Palicka ze Szkoły Podstawowej nr 4, Arkadiusz Skrzypczak ze Szkoły Podstawowej w Kąkolewie oraz Klaudia Bartkowiak, ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Wszyscy laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez fundację. Dodatkowo, za swoje zaangażowanie i osiągnięty sukces uczniów nagrodził Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański, wręczając każdemu z laureatów bon na zakup łyżew. W podziękowaniu za udział w kampanii, Komendant Powiatowy Policji inspektor Dariusz Rusinek, najmłodszemu z laureatów również wręczył upominek.
Przypomnijmy, że koordynatorem kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” na terenie naszej gminy jest Wydział Profilaktyki Alkoholowej i Narkotykowej Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x