Press "Enter" to skip to content
Fot. ZST

Pierwszoklasiści ZST integrowali się na rajdzie

Tradycyjnie, pierwsze tygodnie września są okazją dla uczniów grodziskiego Zespołu Szkół Technicznych  do uczestniczenia w organizowanym przez wychowawców, nauczycieli wychowania fizycznego oraz uczniów klas starszych rajdu integracyjnego.

Ma on być innowacyjną formą przyjęcia pierwszoklasistów do szkolnej rodziny  uczniowskiej. Rajd, zabawa z elementami rywalizacji takimi jak kalambury, ćwiczenia na koncentrację uwagi, spacer farmera, rzuty piłeczkami ping-pongowymi do celu czy rzut jajkiem, to tylko niektóre konkurencje, które integrowały i zacieśniały więzi między uczniami a wychowawcami klas.

W dniach 16 i 23 września, nieco pochmurnym ale jednak pogodnym rankiem wyruszyliśmy w kolejny już rajd, którego meta miała miejsce na terenie wigwamu w Zdroju. Trasa rajdu prowadziła atrakcyjnymi ulicami miasta oraz drogami gruntowymi, na których można było podziwiać jesienne kolory na okolicznych polach i lasach. Około godz. 9:30 grupy bezpiecznie dotarły do celu. Na miejscu czekał posiłek regeneracyjny a także słodkie przekąski i ciepła herbata. Następnie zespoły klasowe stanęły do rywalizacji sportowo-intelektualnej, które zajęły młodzieży wiele godzin ale przyniosły wymierne korzyści. Na „najlepszych z najlepszych” czekała nagroda w postaci Certyfikatów Nietykalności a zdobyli je 16.09.2021   i  23.09.2021

  • Klasa 1 cb  I miejsce
  • Klasa 1 ET  II miejsce
  • Klasa 1 AT  III miejsce
  • Klasa 1ab   I miejsce
  • Klasa 1DT   II miejsce
  • Klasa 1LT   III miejsce

Najlepsze  kreatywne rozwinięcia skrótu ZST należą do klasy  1 LT i 1 cb, a brzmiały następująco:

„Zatańczmy sobie tango” oraz „Zepsuty stary Trabant”.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze