Patryk “Wiaterek” Tomaszewski i zespół Zimny Zimowy Wiatr

Patryk "Wiaterek" Tomaszewski i zespół Zimny Zimowy Wiatr 1

Patryk “Wiaterek” Tomaszewski to dwudziestopięcioletni grodziszczanin, który wraz z kilkorgiem młodych ludzi tworzy zespół Zimny Zimowy Wiatr.

W zespole występują m. in.: Orfeusz (trębacz), Elwira (trębaczka), Piotr (basista), Agnieszka (wokalistka), Karolina (puzonistka), Jakub (klawiszowiec).

Grają polską muzykę, co podkreśla Patryk, która w założeniu ma trafić w szerokie gusta muzyczne. Jest to stylizowany pop, w którym wybrzmiewa ornamentyka jazzowa i klasyczna, a to dlatego, że w skład zespołu wchodzą muzycy mający takie zamiłowania. W ZZW grają absolwenci i uczniowie szkół muzycznych, członkowie Grodziskiej Orkiestry Dętej, jak i fascynaci muzyki bez formalnego wykształcenia w tej dziedzinie.

Obecnie zespół przygotowuje się do zaprezentowania płyty “Ocalić od zapomnienia” zawierającej utwory, które muzycy niegdyś grali w innych konfiguracjach. Teksty przygotowały Dominika Stachowska i Julia Mołdrzyk, a muzyką zajęli się Stanisław i Wojciech Tomczakowie. Będzie to efekt blisko dwuletnich prac. 1 grudnia debiutanckiej płyty można będzie posłuchać w Internecie na stronie https://www.facebook.com/zzwiatr 

Już teraz można zapoznać się z singlem promującym to wydawnictwo:

Patryk Tomaszewski z racji swojego wykształcenia, a zarazem pasji i zajęcia zajął się przygotowaniem strony graficznej płyty.

Zimny Zimowy Wiatr chce koncertować w okolicy, sam nagrywa i sprzedaje płyty, gra po polsku, szuka także wsparcia w celu uniezależnienia się.

Dlatego zbierają pieniądze w Internecie.

Dzięki zrzutce chcemy doprowadzić do osiągnięcia niezależności od nikogo. Do tej pory aby nagrać muzykę czy zorganizować koncert byliśmy zmuszeni pożyczać sprzęt od znajomych czy instytucji państwowych. Chcemy stać się po prostu niezależni 🙂 Zebrane pieniądze wydamy na sprzęt dzięki, któremu będziemy mogli bez przeszkód realizować nasze plany. Będzie to MIKSER AUDIO BEHRINGER QX2442 oraz aktywna kolumna odsłuchowa.

-informują członkowie zespołu

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x