Patrole policji oraz Społecznej Straży Rybackiej

Patrole policji oraz Społecznej Straży Rybackiej 1

Wspólne patrole policji oraz Społecznej Straży Rybackiej z Grodziska Wlkp. to stała cześć działań prewencyjnych, jakie podejmowane są na wodach należących do Polskiego Związku Wędkarskiego. Patrole mają na celu przeciwdziałać kłusownictwu oraz czuwać nad bezpieczeństwem osób.
Policjanci dzielnicowi wraz z policjantami Zespołu Prewencji Kryminalnej grodziskiej policji oraz strażnicy Społecznej Straży Rybackiej przeprowadzili kontrolę akwenów wodnych należących do Polskiego Związku Wędkarskiego. Pomimo kontroli, przeprowadzanych przez patrole policji i Społecznej Straży Rybackiej, służby te w dalszym ciągu uzyskują informacje dotyczące łatwości odłowienia ryb niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasilenie wspólnych kontroli na początku listopada, w trakcie tarła ryb, ma na celu zapobiec kłusownictwu oraz zaśmiecaniu terenów przy akwenach wodnych.

Społeczna Straż Rybacka oraz Policja apelują do wszystkich, którym leży na sercu ochrona naszych wód, o dalszą współpracę i informowanie nas o przypadkach łamania prawa na naszych wodach jak i wokół nich. Zapewniamy, że wspólnie z strażnikami ze Społecznej Straży Rybackiej postaramy się zrobić właściwy użytek z przekazanych nam informacji. Telefon alarmowy na Policję 997 , 112.

KPP Grodzisk Wlkp.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x