PACZKA DLA ŹRÓDEŁKA

W ostatnim czasie mieli Państwo możliwość poznania bohaterów dnia codziennego, czyli ludzi zajmujących się piecza zastępczą poprzez publikowane artykuły pisane przez rodziców zastępczych i wychowanków, wystawę plastyczną prezentowaną w CK RONDO, a także w czasie konferencji przygotowanej przez pracowników PCPR Grodzisk Wlkp.

            Dziś pozostając blisko tematu rodzin zastępczych, zarząd Stowarzyszenia Rodzinnej Pieczy Zastępczej „Źródełko” działający w powiecie Grodzisk Wlkp. zachęca wszystkie firmy, przedsiębiorstwa, szkoły i instytucje, a także osoby prywatne do udziału w akcji „Paczka dla Źródełka”. Prosimy o przygotowanie jednego upominku świątecznego dla dzieci z pieczy zastępczej. Dzieci ucieszą książki, pluszaki, klocki, pendrive, gry planszowe, kalendarze, piłki itp. Zebrane upominki zostaną wręczone stu pięćdziesięciu podopiecznym Stowarzyszenia Rodzinnej Pieczy Zastępczej „Źródełko” podczas corocznego Spotkania z Mikołajem 21 grudnia 2019r. w Grodziskiej Hali Sportowej.

            Zachęcamy do przyłączenia się do akcji „Paczka dla Źródełka”! Niech to będzie piękny gest, inicjatywa pracownicza, chęć podzielenia się z drugim człowiekiem, bo uśmiech dziecka jest największym dowodem na to , że warto.

            Przygotowane upominki można przekazać do 6 grudnia 2019r., kontaktując się z Panią Katarzyną Hercog – sekretarz Stowarzyszenia Rodzinnej Pieczy Zastępczej „Źródełko” pod nr tel. 665 244 624 lub dostarczając do siedziby PCPR w Grodzisku Wlkp. ul. Żwirki Wigury 1.

Serdecznie pozdrawiamy i liczymy na Wasze wsparcie.

Z poważaniem

Zarząd Stowarzyszenia Rodzinnej Pieczy Zastępczej „Źródełko”

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.