Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Okradziono stowarzyszenie

Ludzie rozpoczynający “Nowe życie ” nie mają lekko.

6  lutego br. ok godz.15.15 policjanci powiadomieni zostali przez mieszkańca Grodziska Wlkp. o włamaniu do Stowarzyszenia Abstynenckiego „Nowe Życie” przy ulicy Kościelnej. Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło w okresie od 04.02.2013r godz. 20.50 do dnia 06.02.2013r godz. 14.30. Złodziej/e/ po wyważeniu drzwi dostali się do wnętrza skąd z pomieszczenia biurowego skradli komputer „Dell”. Wartość strat poniesionych w wyniku działania sprawcy/ców/ wyceniona została na kwotę kilkuset złotych.

Za przestępstwo kradzieży z włamaniem ustawodawca przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Odpowiedzialności karnej podlega również osoba, która rzecz kradzioną kupuje, przechowuje lub pomaga w zbyciu.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawców tego przestępstwa bądź znane im jest miejsce przechowywania skradzionego mienia lub miejsce sprzedaży proszone są o kontakt z grodziską policją pod numerem telefonów 614444211 lub bezpłatnym numerem 997 ^ 112. Policja zapewnia anonimowość dla osoby mogącej przyczynić się do ustalenia sprawcy włamania lub odzyskania skradzionego mienia.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24