Ogłoszono przetarg na dużą inwestycję gminy

Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Nowotomyskiej, Bukowskiej, Drzymały i Nowej wraz z przebudową skrzyżowania ulicy Bukowskiej, Nowotomyskiej, Półwiejskiej, Żwirki i Wigury w skrzyżowanie typu rondo w Grodzisku Wielkopolskim. Wykonany zostanie również remont odcinka ul. Bukowskiej od projektowanego ronda do ronda Wojska Polskiego. Długość odcinków ulic objętych zamówieniem wynosi ok. 2,9 km. W budżetowych założeniach gminy ta inwestycja wyceniona została na blisko 4,9 mln zł. Część środków pochodzić będzie ze źródeł pozabudżetowych – z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej oraz od partnerów projektu.

Zakres prac przewiduje wykonanie skrzyżowania typu rondo, frezowanie i ułożenie nowych nawierzchni mineralno – asfaltowych na całych projektowanych odcinkach, wykonanie chodników, ciągów pieszo – rowerowych szer. 2.50 m z kostki brukowej betonowej, miejsc postojowych, nawierzchni zatok autobusowych z peronami. Do wykonania jest również odcinek kanalizacji deszczowej.

Termin składania ofert upływa 17.03.2016 o godzinie 09:00. Oferty należy składać do Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim ul. Stary Rynek 1.

Prace mają być wykonane w okresie od 13 czerwca do 31 października 2016 roku.

Więcej informacji w ogłoszeniu przetargowym

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24