Grodziski Klub Biegacza zaprasza na drugą w tym roku odsłonę akcji POLSKA BIEGA

Grodziski Klub Biegacza zaprasza 20 września do grodziskiego parku miejskiego na drugą w tym roku odsłonę akcji POLSKA BIEGA. 30 sierpnia organizację naszej imprezy trochę pokrzyżowała pogoda, dlatego chcemy... Czytaj dalej »

UKS Dyskobolia zaprasza na kolejną letnią Talentiadę

UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski organizuje w te wakacje po raz drugi Turniej Talentiada Piłkarska tym razem  dla młodszych roczników (2011,2012). W pierwszej, przeprowadzonej  8 sierpnia br., Talentiadzie wzięło udział 30... Czytaj dalej »

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Potrzeba krwi. Zbiórka w Grodzisku Wlkp.

6 września 2020 r. w domu parafialnym przy kościele pw. Św Faustyny Kowalskiej w Grodzisku Wielkopolskim, odbędzie się kolejna zbiórka krwi.  Apelujemy o przestrzeganie zasad związanych z Pandemią Koronawirusa... Czytaj dalej »

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

Kolejna edycja projektu Stowarzyszenia Wiosna, zwana Szlachetną Paczką, została zainaugurowana w mieście i gminie Grodzisk Wielkopolski. Stowarzyszenie poinformowało również, że poszukuje wolontariuszy, którzy chcą współpracować, aby zmienić historię życia... Czytaj dalej »

Powszechny Spis Rolny – informacja

1 września 2020 r. w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny, którym objęte są gospodarstwa rolne rolników indywidualnych, a także te użytkowane przez osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające... Czytaj dalej »

Imieniny ks. kan. Czesława Tuszyńskiego

W poniedziałek, 20 lipca 2020 o godz. 18.30 w kościele poklasztornym w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się msza św. z okazji imienin ks. kan. Czesława Tuszyńskiego, Grodziszczanina 700-lecia. -informuje UM... Czytaj dalej »

Grodziski Klub Biegacza zaprasza na VIII edycją Pętli Krosowej GKB

Grodziski Klub Biegacza zaprasza na VIII edycją Pętli Krosowej GKB, tym razem w odsłonie wirtualnej. Zapisy oraz informacje organizacyjne znaleźć można na stronie www.gkb.info.pl 2020-07-07 Czytaj dalej »

Środki PFRON dostępne w każdym z wielkopolskich powiatów

Blisko 7,5 mln zł trafi do osób z niepełnosprawnościami z Wielkopolski w ramach nowego programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub... Czytaj dalej »

Objazd, czasowe zamknięcie ul. Górnej w Grodzisku Wlkp.

Grodziskie Starostwo Powiatowe informuje, że w związku z prowadzoną przebudową drogi powiatowej nr 3579P w Grodzisku Wlkp. i Kobylnikach konieczne jest zamknięcie ul. Górnej od ul. Piaskowej w kierunku na... Czytaj dalej »

Kino samochodowe w Grodzisku Wielkopolskim

Mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego będą mogli skorzystać z propozycji kina dla zmotoryzowanych. Z taka ofertą, umożliwiającą społeczne dystansowanie w czasie pandemii, wychodzi CK Rondo w związku z Piwobraniem, które w... Czytaj dalej »