Oficjalne wyniki wyborów w powiecie grodziskim

Oficjalne wyniki wyborów w powiecie grodziskim 1

Według oficjalnych danych Państwowej Komisji Wyborczej Bronisław Komorowski uzyskał w powiecie grodziskim najlepszy wynik w wyborach na prezydenta RP. Głosowało na niego 42,38 % wyborców. Drugi był Andrzej Duda, który uzyskał 30,27%, a trzeci Paweł Kukiz z wynikiem 16,76%.
Bronisław Komorowski zwyciężył w czterech z pieciu gmin powiatu. Andrzej Duda wygrał w gminie Granowo, gdzie uzyskał poparcie 38,12 % głosujących. Frekwencja w powiecie wyniosła 44,2%.
Druga tura wyborów, w której zmierzą się Bronisław Komorowski z Andrzejem Dudą odbędzie się 24 maja 2015 r.

prezydent2015.pkw.gov.pl/
prezydent2015.pkw.gov.pl/
0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
48 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Ewa
Ewa
5 lat temu

facet który czyta swoim wyborcom podziękowania z kartki jest jak smutny żart

Paweł
Paweł
5 lat temu
Reply to  Ewa

Zapewne miał przez sztabowców przygotowanych kilka kartek (w zależności od wyników wyborów). Jestem przekonany, że za dwa tygodnie naród wybierze prezydenta, którego nie trzeba będzie się wstydzić. Jeżeli chodzi o Grodzisk, to nic na to nie poradzimy, że jest Lemingradem.

grox
grox
5 lat temu
Reply to  Paweł

Dlaczego Pawle obrażasz Grodzisk i wolnych mieszkańców miasta? Takiej miłości uczą cię w grupach chrześcijańskich? Daleko ci do chrześcijaństwa, a do Boga i tak drogi nigdy nie odnajdziesz. Szczerze mówiąc niezłe chrześcijańskie świadectwo i inteligencja przez ciebie przemawia, gdy czytanie z kartki jest dla ciebie wstydem i wnioskiem o mądrości lub głupocie człowieka, mimo wszystko zasłużonego, abyś mógł go dzisiaj obrażać. Wzbudzasz nienawiść do urzędu prezydenckiego. Nie do Bronka, tylko do urzędu. A podobno to lemingi mają monopol na przemysł pogardy? Może czytanie z kartki w takiej stresującej chwili porażki jest bardziej naturalne niż wyuczone formułki wymawiane jak polityczny robot? Właśnie sukces P. Kukiza wynika z tego, że był naturalny, a nie wytresowany z metra cięty przez pijarowców. Sam jesteś leming jeśli tylko stać cię na takie myślenie. Lemingów widać nie sieję i to niezależnie od wyznawanej religii.

Pawel
Pawel
5 lat temu
Reply to  grox

Widocznie mamy inne wyobrażenie prezydentury. Prezydent Komorowski jest beznadziejnym mówca, który, gdy mu tylko odebrać kartkę bredzi od rzeczy. Duda bije go na głowę pod każdym możliwym względem, wizerunkowym, merytorycznym, intelektualnym i moralnym (odsyłam do książki Niebezpieczne związki W. Sumlinskiego). Jako polityk jest skrajnym oportunistą, który dla Polski i dla Polaków nie zrobił nic podczas pięciu lat prezydentury, poza wręczeniem orderów i umizgów do kamer. To za utrzymanie jego dworu płacimy najwięcej w Europie! Co do Kukiza, to zachowanie prezydenta, któremu pali się grunt pod nogami nie wymaga większego komentarza. Cale szczęście jego dni w pałacu prezydenckim są policzone.

Ewa
Ewa
5 lat temu
Reply to  Pawel

I tak nic nie przebije biznes planu dla siostry co trzy lata szukała pracy , a o wczorajszych instrukcjach zza pleców typu : czego brakuje , przytulmy Panią , zaprośmy Panią do Pałacu to tylko usiąść i płakać – Prezydent który się stresuje powiedzieć kilka słów podziękowania do swoich wyborców ? – o co tutaj chodzi ?

Internauta
Internauta
5 lat temu
Reply to  Ewa

Grodziszczanie kogo wybraliście.Ale wstyd na całą Polskę!.

http://www.gazetapolska.pl/

http://niezalezna.pl/67103-

Czekam na Was na Forum Grodziska-Grodzisk w internecie.
Podpisano internauta

julita
julita
5 lat temu

Głosować na Komorowskiego?- jaki ten powiat jest jeszcze nie świadomy!

nieświadomy leming
nieświadomy leming
5 lat temu

tak, trzeba głosować na Dudę, polskich lasów może nie sprzeda, ale kasę ze SKOK-ow do Luksemburga wyprowadzić nie szkodzi.

Ewa
Ewa
5 lat temu

jeszcze jakieś ciekawe pomysły na straszenie masz ? podziel się , chętnie posłuchamy 🙂

xoxo
xoxo
5 lat temu

Brawo, brawo, brawo, grodziszczanie tradycyjnie popisali się nadzwyczajną inteligencją… Gratulacje!

marek
marek
5 lat temu
Reply to  xoxo

Racja, inteligencja na poziomie Antka Macierewicza!

trzezwy
trzezwy
5 lat temu
Reply to  marek

Coś pokręciłeś. Ludzie nie chcą kolesia sterowanego przez Macierewicza, Kaczyńskiego i Rydzyka.Wybrali więc jedyne rozsądne wyjście.

jaś
jaś
5 lat temu
Reply to  trzezwy

Dokładnie bo za komorem nie wiadomo kto stoi 🙂 śmiech na sali nawet ludzie mediów, gwiazdy się za niego wstydzą. Faktycznie w grodzisku ludzie myślą …

Kasandra
Kasandra
5 lat temu
Reply to  xoxo

Jaka inteligencja taki BUL

PO-wiec
PO-wiec
5 lat temu

Wyniki Dudu w powiecie grodziskim byłyby dużo lepsze, gdyby twarzą grodziskiego PIS-u nie był Stróżyński. Zastanawiam się tylko czy Pisowcy nie widzą tego w Grodzisku. Czy ten wystraszony człowiek chociaż raz odezwał się na sesji Powiatu?

Marek
Marek
5 lat temu
Reply to  PO-wiec

Peowiec chyba zapisałeś się do PiS? Albo cię z niego wyrzucili.

internauta
internauta
5 lat temu
Reply to  PO-wiec

PO-wiec chyba musisz jednak zagłosować na Dude, bo Cię swoi zjedzą .Może i masz rację z PIS-em w Grodzisku ,ale wybieramy PREZYDENTA a nie rezydenta” ala Buul”.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na Forum Grodziska-Grodzisk w internecie.
Podpisano_internauta

Zawiedziony Dudą
Zawiedziony Dudą
5 lat temu

Duda okazał się maminym pizdusiem.

nieblokujący etatu młodzieży
nieblokujący etatu młodzieży
5 lat temu

Ewa. Duda merytoryczny, po tym co wczoraj pokazał w debacie. Komorowski rozjechał gówniarza na pył. Śmiech na sali. Bronek.mnie zaskoczył, a już miałem go olać.

gówniarz
gówniarz
5 lat temu

Olej Bronka bo on Cię oleje.I będzie buul.

Leming
Leming
5 lat temu

Gdyby GRODZISK był GDAŃSKIEM TO W POLSCE RZĄDZIŁA BY JESZCZE KOMUNA ZE STASIEM STECEM NA CZELE

glosuję na Bronka BULA
glosuję na Bronka BULA
5 lat temu

Gdy rozum śpi budzą się Antki Macierewicze, i wtedy rzeczywiście jest BUL na inteligencji. Obudzicie się i wybierzcie rozum a nie ducha Macierewicza, bo wtedy BUL przerodzi się BÓL głupoty.

obojętny politycznie
obojętny politycznie
5 lat temu

Ostatnia debata pokazała niestety, że potencjał ma Duda, a nie Komorowski. Nie zmienia to jednak faktu, że grodziski PIS będzie miał wiele problemów z takim panem jak Stróżyński. Myślę, że PIS powinien go zmienić na bardziej wykształconego, inteligentnego i przede wszystkim kulturalnego działacza. Wówczas odbiór PIS-u w powiecie będzie zupełnie inny.

48
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x