Oficjalne otwarcie zmodernizowanej komendy w Grodzisku

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu  insp. Tomasz Trawiński 18 lutego br.dokonał uroczystego otwarcia zmodernizowanego budynku Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. W otwarciu uczestniczyli także kierownicy jednostki, posłowie, senatorowie, starosta grodziski, burmistrzowie, samorządowcy z powiatu grodziskiego oraz przedstawiciele instytucji współpracujących na co dzień z Policją. Szef Wielkopolskiej Policji  podkreślił, iż nowy budynek nie powstałby gdyby nie Program Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji, a także gorąco podziękował wszystkim samorządom z terenu powiatu grodziskiego, które wsparły budowę.

Podczas przemówień Pani Wice Wojewody Marleny Maląg usłyszeć można było ogromne zadowolenie oraz dumę w związku z ukończeniem rozbudowy komendy, której początki sięgają aż 1992 roku. Starosta grodziski Pan Mariusz Zgaiński w swoim przemówieniu wyraził zadowolenie z osiągniętego efektu końcowego komendy oraz lepszych warunków pracy funkcjonariuszy. Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Pan Henryk Szymański odniósł się do początków powstawania budynku Komendy w Grodzisku, kiedy jako dyrektor zakładu komunalnego nadzorował jej budowę. Na zakończenie uroczystego apelu Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wlkp. insp.Dariusz Rusinek wyraził wielką satysfakcję z okazji ukończenia budowy, która usprawni pracę funkcjonariuszy. Po uroczystościach przeprowadzonych zgodnie z ceremoniałem, z udziałem  orkiestry z Grodziska Wlkp. oraz kompanii reprezentacyjnej KWP, wszyscy goście mogli zwiedzić pomieszczenia, w których na co dzień pracować będą grodziscy policjanci.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarzy (4)

  1. Najważniejsze, że komendę wyświęcono. Co łaska, bo teraz obowiązkowo wszystko się świeci. Kurka balans, teraz żaden szatan murów komendy nie przebije, zbiry wszystko wyśpiewają jak na spowiedzi, a w mundurach służyć będą anioły.

    1. Jak rządziło SLD było tak dużo święceń że efekt tego to taki , ż SLD nie dostało się do Sejmu . A więc radzę nie PRZESADZAĆ

  2. Najważniejsze, że komendę wyświęcono. Co łaska, bo teraz obowiązkowo wszystko się świeci. Kurka balans, teraz żaden szatan murów komendy nie przebije, zbiry wszystko wyśpiewają jak na spowiedzi, a w mundurach służyć będą anioły.

    1. Jak rządziło SLD było tak dużo święceń że efekt tego to taki , ż SLD nie dostało się do Sejmu . A więc radzę nie PRZESADZAĆ