Nowoczesne żyrandole do salonu

Projektując nowoczesne wnętrze, trzeba w nie włożyć kawałek siebie. Wnętrze z charakterem, to miejsce gdzie czuje się obecność ludzi. Nie tylko ściany i meble jak z żurnali, ale prawdziwe życie.

W codziennym funkcjonowaniu to światło odgrywa bardzo dużą rolę. Budzi do życia, nadaje tempa. Wraz z nadejściem ciemności organizm zwalnia, szykując się do odpoczynku, po ciężkim dniu. Ale funkcjonowanie ludzkiego organizmu można stymulować poprzez sztuczne źródła światła. Stąd tak ważne jest dobranie odpowiednich opraw światła i stworzenie we wnętrzach jasnych stref. Salon jest takim miejscem, w którym mocne oświetlenie często się przydaje. Piękne, nowoczesne żyrandole do salonu, o ciepłej barwie światła, obudzą życie w sercu domu.

Nowoczesne kryształowe żyrandole do salonu

Niewątpliwie najbardziej ozdobną formą wytwornych lamp salonowych są kryształowe żyrandole. Doceniany od niepamiętnych czasów blask, mieniących się w świetle, przezroczystych kamieni, rozpraszających światło w unikatowy sposób, do dziś ma swoich zwolenników.

Salony w stylu glamour, gdzie lustra, ozdobna dekoracja i kryształowe żyrandole nadają wnętrzu wytwornego charakteru, przybrały wyrafinowany wymiar. Luksu i komfort, są ponad wszystkim, a blask kryształu ożywia przestrzeń, nadając jej unikatowej błyskotliwości.

W naszej ofercie znajdują się między innymi takie propozycje jak Cosmo Light (Singapore, Roma, Malaga, Riga), Maxlight (Puccini, Vogue, Prezzio, Monaco, Corleone), Italux (Kass, Shiraz, Santo), Azzardo (Glamour, Rego) i wiele innych.

Niebanalne geometryczne formy oświetlenia

Osoby ceniące skromniejsze wnętrza, stawiają na prostotę i minimalizm. Lepiej czują się w mniej wytwornych aranżacjach. Doceniają proste linie i geometryczne kształty. Prostokątne świecące ramki, metalowe ramiona lampy sufitowej z nieosłoniętymi żarówkami, gładkie tuby, transparentne kule.

Do ciekawych, odważnych propozycji należą takie nowoczesne żyrandole do salonu jak: Nowodvorski GStar, CosmoLight Nashville, Italux Giacinto, Rabalux Silvana, Maxlight Trio, King Home Capello, Zuma Line Pendant.

Stylowe żyrandole do salonu

Poszukując klasycznych form, światła rozproszonego, poprzez stylowy klosz ciekawe propozycje oferują takie firmy jak Maxlight (Tucan, Olimpic, Napoleon, Lisbona, Amsterdam), Italux (Mulber, Primo, Balter, Terry), Polux (Fabrizia, Abbazia), Azzardo (Impress, Snake), Rabalux (Maya, Marlene, Aurelia).

Plusem jest fakt, że większość z oferowanych przez producentów lamp, ma możliwość regulacji długości zwisu. Można, zatem dostosować lampę do wysokości pomieszczenia oraz założonego przeznaczenia. Nowoczesne żyrandole do salonu, mogą pełnić funkcję rozświetlania całego pomieszczenia jasnym światłem, albo doświetlenia konkretnej powierzchni, np. przy wypoczynku i stoliku kawowym. Jeśli sercem domu jest stół, przy którym się spotykamy, rozmawiamy i podejmujemy decyzje, to zawieszenie nad nim nowoczesnego żyrandola do salonu, podkreśli wagę tego miejsca i zapewni jasny punkt na mapie domu.

Artykuł sponsorowany

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *