Press "Enter" to skip to content

Nocny rajd trasą wiodącą lasami Nadleśnictwa Grodzisk

40 uczestników wyruszyło na trasę II Nocnego Rajdu Nordic Walking. 21 sierpnia 2021 r. wystartowali, aby pokonać 13-kilometrową trasę.

Po zbiórce na terenie Wiejskiego Centrum Kultury i Sportu w Zdroju i omówieniu zasad uczestnictwa przez prowadzącego rajd Zastępcę Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Marcina Brudło, grupa miłośników nocnych wędrówek wyruszyła w trasę wiodącą lasami Nadleśnictwa Grodzisk. Początkowo marsz nie wymagał oświetlenia. Maszerując przy świetle księżyca można było poczuć wyjątkowy klimat, usłyszeć odgłosy lasu, zwierząt i pobudzić swoją wyobraźnię. Po trwającym ponad trzy godziny spacerze wszyscy dotarli w dobrych humorach do celu i z zapowiedzią udziału w kolejnych odsłonach Nocnego Rajdu Nordic Walking.

-informuje UM w Grodzisku Wielkopolskim

Na zakończenie rajdu każdy uczestnik otrzymał posiłek regeneracyjny.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Niezapomniane wrażenia będą towarzyszyć nam jeszcze długo. Kolejny rajd odbędzie się z pewnością w przyszłym roku. Ponownie postaramy się Państwa zaskoczyć licząc na duże zainteresowanie wspólnym odkrywaniem uroków przyrody naszego regionu. 

-zapowiada UM w Grodzisku Wielkopolskim

Źródło: UM w Grodzisku Wielkopolskim

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze