“Niebieski” Święty Mikołaj

Święty Mikołaj w osobie Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim odwiedził dzieci przebywające w Rodzinach Zastępczych z terenu powiatu grodziskiego.

Chwila obdarowywania dzieci prezentami była niezwykle wzruszająca. Policjanci kilka tygodni temu zorganizowali charytatywną zbiórkę zabawek na powyższy cel. W zbiórce uczestniczyła również młodzież z prewencyjnego programu policyjnego pod nazwą „Profilaktyka, a Ty”.

15 grudnia br. policjantki z Zespołu Profilaktyki Społecznej sierż. sztab. Anna Jóśkowiak oraz sierż. Paulina Ludwiczak przygotowały paczki świąteczne dla dzieci przebywających na co dzień w Rodzinach Zastępczych. Szefowa grodziskich policjantów nadkom. Roma Figaszewska wręczając dzieciom prezenty i widząc  radość na ich roześmianych twarzach, również nie kryła wzruszenia.

Aby prezenty mogły trafić do wspomnianych dzieci, policjanci z Grodziska Wielkopolskiego zorganizowali wśród kolegów i koleżanek charytatywną zbiórkę. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się członkowie programu prewencyjnego „Profilaktyka, a Ty”, którzy podczas jednej z prób do swojego spektaklu zebrali sporą ilość różnych zabawek.

Wszelkie lalki, pluszowe misie, różnokolorowe autka, każde z tych zabawek  było dane z głębi serca – naszego „niebieskiego” serca.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *