Nie żyje młody człowiek

Nie żyje młody człowiek 1

W niedzielę 14 czerwca br. około godziny 20:30 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w kierunku miejscowości Grąblewo na wysokości ulicy Sosnowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zdarzenie dotyczyło potrącenia młodego mężczyzny przez „szynobus” poruszający się na trasie relacji Poznań – Wolsztyn. Policjanci oraz strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca jak i zwłok wykonując pełną dokumentację. Przyczyny tego zdarzenia na chwilę obecną są nieznane.

praca grodzisk wlkp

Grodziscy policjanci będą wyjaśniali przyczyny tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim. Pasażerowie pociągu otrzymali transport zastępczy w postaci autokaru, który przewiózł podróżnych do miejscowości Granowo, a tam był już zabezpieczony pociąg zastępczy do Poznania. Zwłoki mężczyzny wskazują najprawdopodobniej na młodego mieszkańca gminy Grodzisk Wielkopolski. Trwają ustalenia co do tożsamości denata. Policjanci wyjaśniają przyczyny, zabezpieczając tym samym wszelkie możliwe ślady tak, aby skrupulatnie i szczegółowo odtworzyć to co się wydarzyło w danym momencie, gdy przejeżdżał pociąg.

Na miejscu zdarzenia nadzór osobisty prowadzili: Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim oraz Zastępca Prokuratora Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x