Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Naturalny sposób na piękny wygląd

Ciepłe letnie dni, w których korzystamy ze słonecznych plaż to jeden z najprzyjemniejszych okresów w roku. Lubimy, kiedy nasze ciała są ładne i zdrowe. Nikt nie jest doskonały, dlatego nie musimy zbytnio martwić się drobnymi niedoskonałościami figury. Aksamitna i jędrna skóra najlepiej przyćmi niewielkie krągłości, dlatego warto włożyć nieco wysiłku w jej pielęgnację. Świetną ku temu okazją jest wizyta w Salonie Odnowy Biologicznej „Afrodyta” Julity Śmiałkowskiej.


Masażystka z kilkuletnim doświadczeniem, chcącym zadbać o sylwetkę wiosną, poleca masaż wyszczuplający całego ciała. Dzięki niemu pobudzone zostaje krążenie utrudnione przez siedzący tryb życia i ciało jest szybciej oczyszczane z toksyn będących efektem np. niewłaściwego odżywiania. Natomiast dla uzyskania najlepszego efektu gładkiej i jędrnej skóry nie ma lepszej kuracji niż głęboko oczyszczająca i regenerująca maseczka z glinki.

Tropikalne słońce czy słoneczne SPA?

Nie każdy wyjedzie na tropikalną plażę. Kąpiele słoneczne też nie każdemu służą, choćby ze względów zdrowotnych. Technika opalania natryskowego daje możliwość zdrowego i bezpiecznego opalania bez konieczności wielogodzinnego narażania na działanie promieni UV. Spryskane delikatną mgiełką ciało nabiera pięknej barwy. Zawarte w preparacie składniki dają efekt głębokiego nawilżenia. Minimalna warstwa zapewnia działanie na poziomie naskórka, co sprawia, że ciało swobodnie oddycha.

Umów się na konsultację i sprawdź, co będzie najlepsze dla Twojego ciała:

KONTAKT>>

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24