Motocyklista ranny w wypadku przy ulicy Powstańców Chocieszyńskich

W poniedziałek 22 sierpnia około godziny 17:15 przy ulicy Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku Wielkopolskim doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty oraz samochodu osobowego.

Z ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że kierująca samochodem Audi A6 21-letnia mieszkanka gminy Grodzisk Wielkopolski  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu motocykliście doprowadzając tym samym do ich zderzenia.

Kierujący motocyklem 41-letni mieszkaniec Grodziska Wielkopolskiego w wyniku uderzenia przemieścił się na szybę czołową samochodu, a następnie upadł na drogę z drugiej strony pojazdu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Motocyklista doznał obrażeń w postaci złamania nogi.

Policjanci będący na miejscu zdarzenia wykonali szereg czynności procesowych mających na celu zabezpieczenie wszystkich śladów wykonując przy tym dokumentację fotograficzną, szkice oraz pomiary.  Postępowanie powypadkowe przeprowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

KPP Grodzisk Wlkp.

Wybrane dla Ciebie