sklep_z_drobiem_grodzisk

Modernizacja pomieszczeń Grodziskiej Orkiestry Dętej

Oferta Firmy Handlowo-Usługowej Małgorzaty Odważnej z Kamieńca została wybrana w przetargu na remont pomieszczeń Grodziskiej Orkiestry Dętej – informuje Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim.

Zadanie będzie kosztować ponad milion złotych (1.039.999,99 zł brutto). Wykonawca udzieli pięcioletniej gwarancji.

W postępowaniu przetargowym wpłynęły dwie oferty. Zaproponowana cena drugiej oferty była wyższa i wyniosła 1.233.133,06 zł brutto.

W ramach przebudowy i modernizacji pomieszczeń dla Orkiestry Dętej w budynku Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim przewiduje się zaprojektowanie nowego układu pomieszczeń poprzez wprowadzenie nowych ścianek działowych o dobrych parametrach izolacyjności akustycznej, wykonaniu przebić, wymianę istniejącej stolarki drzwiowej, wymianę posadzek, wyburzenie i wykonanie na nowo podłóg wraz z wzmocnieniem stropów parteru, wprowadzenie nowej wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej z systemem klimatyzacji, pomieszczenia zostaną wyposażone w zabezpieczenia przeciwpożarowe i alarmowe, całkowitej wymianie podlegają również wszystkie instalacje sanitarne i elektryczne. Przewiduje się założenie tzw. wysp akustycznych pochłaniających dźwięki, wkomponowanych w estetykę pomieszczenia.

Wcześniej było już prowadzone postępowanie przetargowe  na wykonanie tego remontu. Firma z Kamieńca, która teraz przetarg wygrała, zaproponowała wówczas cenę ponad 1,4 mln zł. Drugą ofertę złożyła ta sama firma, która obecnie przegrała. Oferty drugiej firmy były w pierwszym i drugim postępowaniu zbliżone pod względem ceny. Gmina przetarg unieważniła, ponieważ miała na ten cel przygotowane tylko 800 tys. zł. Po zmianach w budżecie, wprowadzonych na sesji 30 sierpnia, gmina zwiększyła budżet inwestycji do 1,3 mln zł.

Urząd unieważnił przetarg na remont pomieszczeń Grodziskiej Orkiestry Dętej

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24

Polub PGO24 na Facebooku, aby być na bieżąco!

Wybrane dla Ciebie