Młodzi zawodnicy z Grodziska Wlkp. na podium w sobotnim WLLP

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej trwają w najlepsze! Co tak naprawdę motywuje naszych piłkarzy do gry? Siła walki, chęć dążenia do ideału czy zamiłowanie do ukochanego sportu? Odpowiedzi na to pytanie można by upatrywać się niemal w każdej z tych dziedzin. Jedno jest pewne, nasi zawodnicy nie zwalniają ani na chwilę. Jak co tydzień – 7 maja, w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich w Opalenicy, na murawę wybiegli nasi zawodnicy z grup B2. Emocjom nie było końca, a wsparcie kibiców wywołało u młodych adeptów piłki nożnej niezapomniane uśmiechy.

Właśnie w tę sobotę na Boiskach Remes przy ul. Parkowej 48 w Opalenicy rywalizowali ze sobą nasi podopieczni grający na co dzień pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa. To były niezapomniane emocje! Zwycięzcami zostali zawodnicy ze Zbąszynia – nie oszczędzając swojej energii ani na chwilę, każdy z nich zaprezentował się wyjątkowymi umiejętnościami piłkarskimi. Drugie miejsce zdobyli gospodarze turnieju – piłkarze z Opalenicy. Nie lada sukcesem mogą się również pochwalić zawodnicy z Grodziska Wlkp. Rywalizując ze swoimi rówieśnikami zajęli 3 miejsce.
O wyjątkowości i prestiżu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich stanowi nie tylko udział w jedynych takich rozgrywkach na terenie całego kraju, ale i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.

– Miło nam, że już po raz kolejny możemy gościć wszystkie piłkarskie talenty na Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich. Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do Reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający na co dzień pod egidą naszego Klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozwijając swój talent. – mówi Bartosz Kujawa, trener Akademii Piłkarskiej Reissa.

Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności, uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

Naszym wychowankom z Zbąszynia, Opalenicy i Grodziska Wlkp. serdecznie gratulujemy wygranej i już dziś życzymy dalszych sukcesów!

Informacja prasowa Akademii Piłkarskiej Reissa

Wybrane dla Ciebie