Mistrzostwa Powiatu – Indywidualna Lekkoatletyka

27 września 2016 r. na stadionie lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w indywidualnej lekkiej atletyce.

Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego: Annę Ledzianowską, Magdalenę Lange, Rafała Maluśkiego, Pawła Kaczmarka.

Uczniowie, którzy zajęli I miejsca będą reprezentować powiat grodziski w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 5 października w Poznaniu.

WYNIKI ZAWODÓW:
Dziewczęta:
BIEG 100 m
I miejsce – Magdalena Skrzypczak (LO)
II miejsce – Julia Słupińska (LO)
III miejsce – Katarzyna Kocurek (LO)
BIEG 200 m
I miejsce – Małgorzata Kortus (LO)
II miejsce – Dorota Łapińska (LO)
III miejce – Wiktoria Otto (ZSP)
BIEG 400 m
I miejsce – Marianna Frąckowiak (LO)
II miejsce – Izabela Drozdowska (LO)
III miejsce – Zofia Macińska (LO)
BIEG 800 m
I miejsce – Weronika Schwartz (LO)
II miejsce – Agnieszka Golczak  (ZSP)
BIEG 1500 m
I miejsce – Marta Chróścik (LO)
II miejsce – Joanna Wójcik (LO)
III miejsce – Marta Murkowska (LO)
SKOK W DAL
I miejsce – Katarzyna Kocurek (LO)
II miejsce – Zuzanna Graf (ZSP)
III miejsce – Monika Rawecka (ZSP)
PCHNIĘCIE KULĄ
I miejsce – Sylwia Marek (ZSP)
II miejsce – Napierała Zuzanna (LO)
III miejsce – Katarzyna Zeider (ZSP)
OSZCZEP
I miejsce – Lidia Kawala (ZSP)
II miejsce – Paulina Jujka (ZSP)
III miejsce – Elwira Tomaszewska (ZSP)
Chłopcy:
BIEG 100 m
I miejsce – Leszek Domagała (LO)
II miejsce – Hubert Fulczyk (ZSP)
III miejsce – Adam Szyguła (ZSP)
BIEG 200 m
I miejsce – Kamil Żyhałko(LO)
II miejsce – Krystian Konieczny (ZSP)
III miejsce – Marcin Kempa (ZSP)
BIEG 400 m
I miejsce – Szymon Mortka (ZSP)
II miejsce – Jakub Nowak (LO)
III miejsce – Marek Mokrzyński (LO)
BIEG 800 m
I miejsce – Przemysław Gawron (LO)
II miejsce – Robert Nowak (ZSP)
III miejsce – Mateusz Kornosz (ZSP)
BIEG 1500 m
I miejsce – Mateusz Fitt (ZSP)
II miejsce – Bartek Gierszal (ZSP)
BIEG 3000 m
I miejsce – Adrian Zeidler (ZSP)
II miejsce – Marek Mocek (ZSP)
III miejsce – Adam Sieracki (ZSP)
SKOK WZWYŻ
I miejsce – Adrian Wachowiak – Kreczko (LO)
II miejsce – Mikołaj Kupsz (ZSP)
III miejsce – Daniel Mąkowski (ZSP)
PCHNIĘCIE KULĄ
I miejsce – Michał Rutkowski (LO)
II miejsce – Eryk Durka (ZSP)
III miejsce – Adam Fórmaniak (ZSP)
OSZCZEP
I miejsce – Maciej Mazurkiewicz (ZSP)
II miejsce – Mateusz Chojnacki (ZSP)
III miejsce – Kamil Żyhałko (LO)

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24