Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dnia 20 maja 216 r. w parku miejskim w Grodzisku Wielkopolskim odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Powiatu, w których wzięła udział młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Grodzisku Wlkp i z ZSP im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.

W kategorii klas pierwszych tytuł Mistrzyni Powiatu przypadł Weronice Schwartz. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Kortus a trzecie miejsce Maja Grześ. Wszystkie zawodniczki są uczennicami Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego.

W kategorii klas II i III tytuł Mistrzyni Powiatu przypadł Marcie Chruścik. Drugie miejsce zajęła Karolina Młodecka, trzecie miejsce Paulina Rzepka, a piąte miejsce Marianna Frąckowiak. Wszystkie biegaczki są uczennicami Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego.

W kategorii klas pierwszych Tytuł Mistrza Powiatu przypadł Przemysławowi Gawronowi. Drugie miejsce zajął Mateusz Jander a czwarte Tymoteusz Nowicki. Wszyscy są uczniami Liceum Ogólnokształcącego w Grodzisku Wlkp. W kategorii klas II i III uczeń LO Grzegorz Michalak zajął III miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Ci uczniowie będą reprezentować powiat grodziski w finale wojewódzkim, który odbędzie się 2 czerwca 2016 r. Żerkowie. Życzymy powodzenia!