Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych

10 grudnia 2016 roku, w Szkole Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa Gminy Grodzisk Wielkopolski w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych.

W zawodach udział wzięły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa w Kąkolewie, Szkoła Podstawowa w Grąblewie oraz Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Ptaszkowie.

Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

SP 1 Grodzisk Wlkp. – SP Ptaszkowo 12:0
Ostatecznie I miejsce zajęła drużyna SP nr 1 Grodzisk Wlkp. II miejsce wywalczyli reprezentanci SP nr 4 Grodzisk Wlkp. Na miejscu III uplasowała się drużyna SP w Kąkolewie. IV miejsce zajęła SP w Grąblewie. Miejsce V przypało SP w ZS w Ptaszkowie.
Drużyny, które zajęły 3 pierwsze miejsca, otrzymały pamiątkowe puchary i medale, a wszystkie szkoły pamiątkowe dyplomy.

Autor: PGO24