Mężczyzna sam w domu

Żona wyjechała i zostawiła Cię samego, a przez ten krótki czas narobiło się trochę bałaganu w domu? Pewnie zastanawiasz się co zrobić, żeby znów zapanował porządek, a żona po powrocie nie przeraziła się tym co zastanie.

Jeśli zabrała ze sobą dzieci, to jeszcze nie jesteś na straconej pozycji, ale jeśli zostały one z Tobą w domu, to musisz zakasać rękawy i wziąć się solidnie do roboty, bo przed Tobą duże wyzwanie. Ale nie poddawaj się, na pewno zaradzimy coś na chaos w Twoim domu! Przecież przez nieporządek Twój związek nie może być poddany próbie! Zerknij szybko do artykułu i weź bałagan w swoje ręce!Kopiuj HTML Kopiuj tekst

Jak zmotywować się do sprzątania?

Na początek wytłumacz sobie, że sprzątanie to nie jest Twój najgorszy wróg. Czasami nawet bałagan, który posprzątasz, może zostać Twoim sojusznikiem! Żona na pewno doceni Twoje starania i spojrzy na Ciebie bardziej przychylnym okiem. Motywacji więc nie brakuje, ale jeśli to jeszcze za mało to pomyśl, że jeżeli posprzątasz mieszkanie, będziesz mieć czas dla rodziny i na swoje hobby. A żona nie powie w trakcie meczu, że trzeba wynieść śmieci czy odkurzyć mieszkanie. Dlatego, zamiast się załamywać, trzeba zakasać rękawy i pokazać, kto w domu jest prawdziwym mężczyzną! Ale zanim zaczniesz, musisz poznać pewne zasady, jak sobie z tym wszystkim radzić.

Zasady sprzątania domu

Jeśli chcesz szybko i efektownie posprzątać mieszkanie, musisz przede wszystkim zasugerować się tym, na co najbardziej zwracają uwagę kobiety. Wiadomo, mężczyźni nie są mistrzami sprzątania, bo robią to o wiele rzadziej, ale za to kobiety widzą wszystko! Najbardziej przeszkadzają im okruchy na stole i podłodze, a także kurz pod meblami. No i nigdy nie zapominają o zlewie w łazience. Tam musi lśnić. Toaleta zawsze musi być wyczyszczona, a w kuchni nie mogą zalegać talerze w zlewie. Jeśli będziesz trzymać się tych głównych zasad, żona będzie zadowolona. Podstawą jest dobrze odkurzone mieszkanie, bo to kurz i okruszki najbardziej widać na podłogach. I niezależnie, czy są to kafelki w łazience, czy parkiet w salonie, brudne podłogi rzucają się w oczy szczególnie kobietom.

Jakie worki do odkurzacza?

Niedoświadczonym mężczyznom podpowiadamy – zawsze zaopatrujcie się tylko w wytrzymałe worki do odkurzacza. Nie chcecie przecież, żeby do sprzątania doszło jeszcze naprawianie odkurzacza, który zepsuł się przez słabe worki? Worki muszą być pojemne tak jak np. te od formy WORWO. Nie dość, że są mocne, wytrzymałe i pojemne, to jeszcze posiadają świetny system filtracji, który chroni domowników przed alergią na kurz i roztocza.

Artykuł sponsorowany

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *