Pracownicy Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim w dniu 3 stycznia 2022 roku przeprowadzili kontrolę kotłowni oraz opału przygotowanego do palenia. Działanie zostało podjęte po zgłoszeniu mieszkańców.

Niestety, w trakcie kontroli w pomieszczeniu kotłowni oraz na zewnątrz budynku, pomiędzy drewnem składowane były pocięte i przygotowane do spalenia meble.

-poinformował grodziski urząd

Właściciel nieruchomości musi teraz pozbyć się odpadów z mebli zgodnie z regulaminem czystości i porządku, w wyznaczonym terminie oraz poddać ponownej kontroli przy udziale fukcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

Informujemy, że kontrole przeprowadzane są systematycznie na terenie miasta i gminy podczas całego okresu grzewczego w godzinach rannych i popołudniowych. Prosimy mieszkańców o umożliwienie  dostępu do kotłowni i przeprowadzenia kontroli.

-przypomina Urząd Miejski

Zgodnie z art. 379 Ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska, upoważnieni pracownicy urzędu, wykonując kontrolę, uprawnieni są do wstępu na teren nieruchomości w godzinach od 6.00. do 22.00.

0 0 głosów
Ocena artykułu


Telewizory do kupienia

"PGO24 Portal Grodziska i okolic - lokalny serwis informacyjny działający od 2010 w powiecie grodziskim (wielkopolskie).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze