Matematyka w życiu uczniów Szkoły Podstawowej w Grąblewie

Matematyka w życiu uczniów Szkoły Podstawowej w Grąblewie 1

Kończący się rok 2017 był okazją do podsumowania działań matematycznych w Szkole Podstawowej w Grąblewie.

Uczniowie klas VI i VII godnie reprezentowali szkołę w ogólnopolskim konkursie „Matematyka w Twoim życiu”. Chociaż tym razem nie zdobyli wyróżnienia na wysokim szczeblu, ich trud został dostrzeżony i nagrodzony.

Organizatorem konkursu na etapie szkolnym była nauczycielka matematyki Danuta Bartkowiak, która podsumowała i ogłosiła wyniki konkursu podczas uroczystej akademii.

Na uroczystości, która odbyła się 20 grudnia 2017 r., gośćmi byli właściciele firmy Bamar Tech Sp.J. Bartosz Czub i Marcin Wolnik zostali sponsorami nagród dla zwycięzców w postaci markowych power banków. Firma dostarcza technologie dla środowiska, a specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i niezawodnych przydomowych oczyszczalni ścieków oraz oferuje kompleksową obsługę serwisową i szeroką gamę biopreparatów.

Goście złożyli gratulacje uczniom i inicjatorce konkursu.

Z punktu widzenia pracodawcy, szczególnie w ostatnim czasie widać jakim skarbem są dobrzy pracownicy, a w naszej branży bystry inżynier to skarb. Dlatego cieszy nas fakt, że zarówno szkoła jak i dzieciaki angażują się i poświęcają swój cenny czas poza zajęciami na rozwój i pogłębianie wiedzy.

– podkreślali

Uczniowie dowiedzieli się też co jest potrzebne, by prowadzić własną firmę i jak ważną rolę pełni  w tym królowa nauk – matematyka. Otrzymane upominki wynagrodziły uczniom ciężką pracę i na pewno zmotywują do dalszego doskonalenia się i reprezentowania szkoły w konkursach.

Matematyka w życiu uczniów Szkoły Podstawowej w Grąblewie 2 Matematyka w życiu uczniów Szkoły Podstawowej w Grąblewie 3 Matematyka w życiu uczniów Szkoły Podstawowej w Grąblewie 4 Matematyka w życiu uczniów Szkoły Podstawowej w Grąblewie 5 Matematyka w życiu uczniów Szkoły Podstawowej w Grąblewie 6 Matematyka w życiu uczniów Szkoły Podstawowej w Grąblewie 7

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x