Malowany świat Julii. Galeria Młodych zaprasza!

W czwartek, 30 maja o godz. 9.oo Grodziska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy prac plastycznych autorstwa Julii Śron zatytułowany “Mój malowany świat”, który odbędzie się w bibliotecznej Galerii Młodych przy ul. Kolejowej 12.

Julia Śron jest mieszkanką Słocina i uczennicą siódmej klasy Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Grubby w Kąkolewie. “Odkąd pamiętam rysowanie i malowanie zawsze było moim ulubionym zajęciem. Już będąc w przedszkolu brałam udział w konkursach plastycznych. Do moich zainteresowań należy też taniec i śpiew. Moim marzeniem jest zostać w przyszłości znaną artystką”.

Galeria Młodych powstała w Grodziskiej Bibliotece Publicznej w 2014 r.  Głównym celem projektu jest rozwijanie zdolności artystycznych dzieci i młodzieży, poprzez działalność wystawienniczą i inne formy edukacji np. organizowanie spotkań, pokazów, konkursów, warsztatów dla tych wszystkich, którzy zajmują się jakąkolwiek działalnością artystyczną i chcieliby zaprezentować ją w bibliotecznej galerii.

GBP

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *