Łączenie pokoleń w Zespole Szkół Technicznych

W ramach realizacji projektu „Łączenie pokoleń w pracowni gastronomicznej” w grodziskim ZST odbywają się liczne zajęcia gastronomiczne.

 Realizacja zajęć jest możliwa dzięki grantowi w ramach konkursu „Wspieramy Rozwój” zorganizowanego przez CEDROB. Zajęcia te nie tylko poszerzają umiejętności gastronomiczne uczestników, ale przede wszystkim integrują społeczność uczniowską z uczestnikami wśród których są: przedszkolaka z Gminnego Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim, słuchacze Uniwersytetu III Wieku w Grodzisku Wielkopolskim oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rakoniewicach.

Pierwsza część zajęć już za nami.Przedszkolaki zmierzyły się z przygotowywaniem kanapek, pieczeniem i ozdabianiem ciasteczek oraz składaniem serwetek. Seniorzy mieli możliwość tworzenia własnych kwiatowych dzieł 3D 2 galaretce. Uczestnicy WTZ sprawdzali swoje umiejętności ozdabiając muffinki i torty, które później mogli skosztować.W listopadzie planowane są kolejne spotkania, na których uczniowie szkoły będą mogli integrować się z zaproszonymi do szkoły gośćmi. 

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24

Polub PGO24 na Facebooku, aby być na bieżąco!

Więcej filmów z PGO24