,,Krótka historia o HIV” – film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie!

,,Krótka historia o HIV" - film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie! 1

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego:  Edward Malczak (Ic), Weronika Kandulska (Id) oraz Rozalia Kurek (Id) zdobyli III miejsce w wojewódzkim konkursie na film pt. „Krótka Historia o HIV”.

Konkurs został przeprowadzony w ramach realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS pod patronatem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp., będący laureatami I miejsca etapu powiatowego, uczestniczyli wraz z opiekunem Małgorzatą Gluzą w finale konkursu, który odbył się 22.11.2017 r. w Multikinie przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu. Na wielkim ekranie sali kinowej zostały zaprezentowane zwycięskie filmy laureatów konkursu. Było to niezapomniane przeżycie dla młodych filmowców, aktorów i ich opiekunów!

Następnie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na projekcję filmu fabularnego pt. „Najlepszy”, który opowiadał historię życia Jerzego Górskiego, mistrza świata w podwójnym Ironmanie z 1990 roku.

Informacja: LO Grodzisk Wlkp.

,,Krótka historia o HIV" - film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie! 2

,,Krótka historia o HIV" - film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie! 3 ,,Krótka historia o HIV" - film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie! 4 ,,Krótka historia o HIV" - film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie! 5 ,,Krótka historia o HIV" - film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie! 6 ,,Krótka historia o HIV" - film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie! 7 ,,Krótka historia o HIV" - film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie! 8 ,,Krótka historia o HIV" - film uczniów grodziskiego „Słowaka” na wielkim ekranie! 9

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x