Koniec pijanego recydywisty

Koniec pijanego recydywisty 1

Grodziscy policjanci zatrzymali kierowcę jadącego pojazdem specjalistycznym pomocy drogowej. 41-letni mieszkaniec gminy Grodzisk Wielkopolski był kompletnie pijany. Obecnie odbywa karę w areszcie śledczym.

30 października br. w godzinach popołudniowych policjanci z Zespołu Patrolowo Interwencyjnego podjęli próbę zatrzymania kierowcy jadącego pomocą drogową na drodze pomiędzy Opalenicą, a Grodziskiem Wielkopolskim. Kierowca zignorował wyraźny znak policjantów wzywających do zatrzymania. Policjanci ruszyli w pościg. Uciekający wjeżdżając do miejscowości Kurowo stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Policjanci natychmiast wyciągnęli kierowcę z pojazdu wykorzystując środek przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek. Ostatecznie okazało się, że kierowca miał w sobie prawie 4 promile alkoholu. Zatrzymany mężczyzna to 41-letni mieszkaniec gminy Grodzisk Wielkopolski, który wcześniej był już karany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Tym razem Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim postanowił mężczyźnie odwiesić karę za wcześniej popełnione tego typu przestępstwa. Były już kierowca pomocy drogowej odbywa obecnie karę w jednym z wielkopolskim aresztów śledczych.

KPP Grodzisk Wlkp.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Adamityle
Adamityle
5 lat temu

dobra robota… takich powinno sie hłostać publicznie

Adamityle
Adamityle
5 lat temu

dobra robota… takich powinno sie hłostać publicznie

2
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x