Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Koncert nowotomyskiej kapeli “Dog in the fog” w Grodzisku

W najbliższy piątek – 11 października 2013 r. o 21.00 w CKR Masarnia w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się koncert nowotomyskiej kapeli Dog in the fog. Wstęp kosztuje 5 złotych.

Oto, co muzycy mówią o sobie: Jesteśmy Dog In the Fog z Nowego Tomyśla. Jesteśmy młodym zespołem dojrzałych ludzi. Faceci po przejściach, muzycy amatorzy z przeszłością. Każdy ma swoje życie, ale kilka razy w tygodniu, miesiącu, spotykamy się by dać upust swoim muzycznym marzeniom. Mimo iż średnia wieku w naszym zespole wynosi grubo powyżej trzydziestu lat, to z grania cieszymy się jak siedemnastolatkowie, którzy dopiero co dostali gitary i wzmacniacze. Z tego też powodu, gramy i nagrywamy. Głównie dla siebie jednak koncerty, które do tej pory zagraliśmy utwierdziły nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens i łapiemy pozytywny odbiór z drugiej strony sceny.
Zespół nagrywa swój debiutancki longplay i gra koncerty. Po przetasowaniu składu grają jako rockowe trio, które gra jak lubi i to co chce. Wystepują w składzie: Tomasz Ryh Kasper – vokal, gitara; Szymon “Shymoon” Pigla- bas; Sławek “Dino” Dominczak – bębny

Fot. Maciej Kasprzak

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24