Komitet Wyborczy Wyborców „Miłośników Ziemi Grodziskiej” [ogłoszenie płatne]

Kandydaci KWW „Miłośników Ziemi Grodziskiej” odbywają spotkania z mieszkańcami.

Woźniki

 

Szanowni Państwo!

Towarzystwo Miłośników Ziemi Grodziskiej skupia w sobie ludzi najróżniejszych przekonań politycznych i wszelakich zawodów, których jednoczy pasja do tradycji i historii naszego miasta.

Tej pasji poświęcamy się od wielu lat. Nigdy jednak przeszłość naszej Małej Ojczyzny nie przysłaniała nam przyszłości. Dlatego wielu z naszych kolegów działało i działa w samorządzie gminnym, będąc jednymi z najbardziej aktywnych radnych.

Zbliżające się wybory samorządowe zbiegają się z wieloma problemami przed, którymi staje Grodzisk Wielkopolski. Ogromne zadłużenie miasta, które na koniec tego roku zaplanowane jest na ponad 30 milionów złotych oraz brak zakładów pracy skutecznie ogranicza dalszy rozwój miasta. Coraz gorsza demografia, potęgowana ucieczką młodych ludzi z Grodziska sprawia, że miasto systematycznie się starzeje i coraz częściej mówi się o konieczności zamykania szkół. Upadek handlu i przemysłu doprowadza do sytuacji, że już po godzinie 16:00 miasto świeci pustkami. Na to wszystko nakłada się coraz bardziej wątpliwa sieć układów i układzików, która budzi coraz większą niechęć społeczną.

Drodzy Państwo, ponieważ czujemy się odpowiedzialni za losy naszego Miasta i Gminy, dlatego w nadchodzących wyborach wystawiamy swoją reprezentację do Rady Miejskiej, a także swojego kandydata na Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego w osobie pana Jerzego Pięty. Przekonała nas do tego wizja rozwoju miasta jaką nam przedstawił, a także jego świadomość problemów i zaniedbań oraz oczekiwań mieszkańców naszego miasta.

Pan Jerzy Pięta jest osobą powszechnie znaną w Grodzisku Wielkopolskim i kojarzoną z najlepszymi sukcesami Klubu Sportowego „Dyskobolia” i Zakładu Przemysłowego „Groclin”. Wychowawca, przedsiębiorca i społecznik, a przede wszystkim człowiek ogromnie życzliwy i kulturalny jest naszą nadzieją na przyszłość Grodziska Wielkopolskiego.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Grodziskiej

Informacja sfinansowana przez KWW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

Wybrane dla Ciebie

Darmowa aplikacja PGO24 na androida. Aktualne informacje i komentarze na Twoim smartfonie.PGO24

Polub PGO24 na Facebooku, aby być na bieżąco!