Press "Enter" to skip to content

Kolejny grodziski market otwarty w niedziele niehandlowe

Last updated on 2021-09-03

Jako jedna z ostatnich sieci postanowiliśmy otworzyć część naszych sklepów w niedziele, aby najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Równość i transparentność uwarunkowań prawnych jest dla nas bardzo ważna. Do decyzji o otwarciu części placówek zostaliśmy zmuszeni w wyniku działań innych uczestników rynku. (…) Rozwiązanie to wprowadzamy w lokalizacjach w których inne sieci handlowe również prowadzą działalność we wszystkie dni tygodnia. – czytamy w komunikacie prasowym sieci LIDL przesłanym do redakcji.

              Kilka dni temu zapytaliśmy na podstawie medialnych sugestii – czy sieć planuje otwarcie w niedziele niehandlowe, nadając marketowi w Grodzisku status także placówki pocztowej? Odpowiedź zawierała także prośbę o „obserwację szczegółów na stronach” poszczególnych sklepów, gdyż tylko niektóre z ponad 760 będą otwarte w dni niehandlowe.

              Dzisiaj okazało się, że grodziski sklep sieci także będzie czynny w niedziele, prowadząc jednocześnie usługi pocztowe. Świadczy o tym zmiana zapisanych godzin otwarcia marketu na stronach internetowych. Dotychczasowe „niedziela zamknięte” zastąpiły godziny otwarcia – od 9.00 do 19.00.

A2M

UWAGA!

Aktualizacja z dnia 3 września. Na mapie z dnia dzisiejszego, udostępnionej na stronie lidl.pl, w godzinach otwarcia sklepu w Grodzisku Wielkopolskim widnieje przy niedzieli dopisek “dotyczy tylko niedziel handlowych“, co oznacza, że sklep na chwilę obecną nie będzie czynny w niedziele niehandlowe.

3.7 3 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze