Kamil Sikorski – kandydat w wyborach uzupełniających

W związku z tym, że w Grodzisku Wielkopolskim odbędą się 23 kwietnia wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w okręgu nr 1 – serwis PGO24 zaproponował kandydatom w tych wyborach bezpłatną publikację treści adresowanych do potencjalnych wyborców.

Z możliwości tej skorzystał kandydat KWW Henryka Szymańskiego – Kamil Sikorski. Materiał zamieszczamy niżej.

Kamil Daniel Sikorski – kandydat do Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim z KWW Henryka Szymańskiego

Kamil Daniel Sikorski, Kandydat zgłoszony przez KWW Henryka Szymańskiego. Ma 34 lata i mieszka w Grąblewie. Zawodowo jest policjantem w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Żonaty, szczęśliwy ojciec dwóch córek.

Jestem Absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Dyrygentury. Ukończyłem także Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, gdzie obecnie sprawuję funkcję wykładowcy. Założyłem Grodziską Grupę Programu Prewencyjnego „Profilaktyka, a Ty”. Jestem także inicjatorem wielu przedsięwzięć kulturalno – muzycznych, oraz działań promujących bezpieczeństwo wśród dzieci i młodzieży. Współpracuję z Uniwersytetem Trzeciego Wieku udzielając się na rzecz studentów w celu rozpowszechnienia znaczenia muzyki i jej wpływu na osoby starsze.

Moim głównym zainteresowaniem jest muzyka, sport i ogrodnictwo. Z samorządem grodziskim współpracuję od wielu lat na kanwie zawodowej. Moja współpraca obejmuje również wszystkie placówki oświatowe w gminie Grodzisk Wielkopolski i polega na jak najszerszym promowaniu bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży.

Po otrzymaniu tak cennego dla mnie zaufania przez wyborców – wyboru na Radnego Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim – pragnąłbym swoje działania ukierunkować na poprawę warunków życiowych mieszkańców mojego okręgu. Najkorzystniejsze przedsięwzięcia oraz plany inwestycyjne w tym regionie zyskają moją aprobatę i z determinacją będę zabiegał o ich najszybszą realizację.

Będę skutecznie realizował program wyborczy KWW Henryka Szymańskiego, który zakłada między innymi sukcesywną poprawę stanu dróg, ulic i chodników, wspieranie osób niepełnosprawnych oraz organizacji, które niosą, im pomoc, zwiększanie oferty kulturalno – rozrywkowej oraz edukacyjnej i sportowej młodzieży, poprawa bazy sportowej i rekreacyjnej, a także zabiegać będę o dalszy rozwój naszej gminy poprzez wsłuchiwanie w Państwa postulaty.

Jako mieszkaniec gminy Grodzisk Wielkopolski udowodniłem wielokrotnie jak wiele potrafię uczynić dla drugiego człowieka. Myślę, że właśnie takich ludzi potrzebuje nasze miasto. Nie chciałbym niczego obiecywać. Chcę swoim zaangażowaniem i pracą pokazać Państwu jak wiele jeszcze możemy wspólnie zrobić dla naszej gminy. Liczę na Państwa poparcie i zachęcam do głosowania.

Kamil Daniel Sikorski

Oddaj swój głos na Kamila Daniela Sikorskiego z KWW Henryka Szymańskiego w wyborach do Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarzy (8)

  1. Witam serdecznie. Policja grodziska organizuje jutro debatę o bezpieczeństwie, panie Kamilu czy jest szansa, aby wziął udział w debacie na ten temat? W końcu mamy jeden cel poprawę bezpieczeństwa mieszkańców niezależnie!

    z poważaniem
    Andrzej M. Mańkowski

  2. Z tego co mi wiadomo to w sejmie trwają pracę nad interpelacją ustawy zakazującej łączenia funkcji radnego z zawodem policjanta…

  3. Panie Kamilu jest Pan przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, oby więcej takich policjantów. pozdrawiam D.

  4. Pan Kamil działa cały czas dla dobra mieszkańców. A Pan Andrzej pojawia się tylko przed wyborami i to tylko medialnie. A Pan Kamil po cichu. Będę głosować tylko na niego.

  5. Pan Kamil przede wszystkim powinien nauczyć się tak obiecywać jak jego mocodawca pan Burmistrz. Który to już rok pan Burmistrz obiecuje Mac- Donalda i nowe zakłady pracy? A ludzie to i tak kupują za darmową michę grochówki z kawałkiem kiełbasy!