Artystyczny sezon zespołu „ ZGODA” rozpoczęty! We wtorek 22 czerwca koncertem z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego wyjątkowych „ PAR” z gminy Kamieniec zespół śpiewaczy „ ZGODA” działający przy CKiBP rozpoczął po kilkumiesięcznej pandemicznej przerwie nowy sezon artystyczny!

Już 25 – ty, to też szczególny jubileusz. Prezentacja przepięknych utworów – piosenek dla szczególnych odbiorców to dla zespołu ZGODA nie tylko ogromne przeżycie, ale i zaszczyt! Artyści działający przy CKiBP pod kierunkiem pana Wojtka Pawlewskiego stworzyli niebywały klimat, śpiewając między innymi: „ W wielkopolskiej ziemi”, „ Indonezję”, „ Letni wiatr” i na zakończenie jeszcze „ świeżą” arię z operetki „ Księżniczka czardasza”, zatytułowaną „ W rytm walczyka”.

Być może zachwyceni słuchacze już niebawem dołączą do zespołu, tak jak wcześniej pan Zdzisiu i pani Genia! Wszystkim dostojnym Jubilatom życzymy długich lat życia w zdrowiu, szczęściu i ludzkiej życzliwości!

CKiBP Kamieniec

0 0 głosów
Ocena artykułu


Telewizory do kupienia

"PGO24 Portal Grodziska i okolic - lokalny serwis informacyjny działający od 2010 w powiecie grodziskim (wielkopolskie).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze