Kameralne strzelania, czyli XII Biatlon Letni GKB

Kameralne strzelania, czyli XII Biatlon Letni GKB 1

W sobotę 29 sierpnia o 11.01 wyruszyła na trasę XII edycji Biatlonu Letniego GKB pierwsza trójka zawodników. W tym roku zawody były wyjątkowo kameralne, bo udział w nich wzięło 12 zawodników.

Nie zmienia to faktu, że rywalizacja była zacięta choć  w wesołej atmosferze… Zwłaszcza, gdy trzeba było zaliczyć dodatkową rundę karną. Otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan. Impreza co roku jest dofinansowywana z budżetu Gminy Grodzisk Wielkopolski w ramach realizacji zadania publicznego.

Najlepszym zawodnikiem tegorocznej edycji okazał się Dominik Szulc który wyprzedził Sebastiana Sternala z GKB oraz Jana Włodarczaka. Wśród pań najlepszą okazała się Sylwia Jekiel z GKB przed Julią Włodarczak.

Jak zwykle w biatlonie oprócz najlepszego zawodnika wyłaniany jest również najlepszy strzelec zawodów. Tym razem dwójka zawodników zaliczyła w regulaminowy czasie bezbłędne strzelanie i jak co roku zresztą, konieczna okazała się bezpośrednia rywalizacja, w której tym razem lepszy okazał się Sebastian Sternal pokonując Dominika Szulca jednym trafieniem.

Kameralne strzelania, czyli XII Biatlon Letni GKB 2
Kameralne strzelania, czyli XII Biatlon Letni GKB 3

Informacja GKB

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x