Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Grodzisku Wielkopolskim

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w piątek 25 listopada 2016r. o godz. 16.00 w Grodziskiej Hali Sportowej, ul. Żwirki i Wigury 2a.

15-lecie istnienia kabaretu Neo-Nówka skłoniło jego członków do przygotowania specjalnego programu w którym znalazły się największe hity grupy.

Nie brakuje w nim, kultowego już, skeczu “Niebo”, który został wybrany przez widzów XXX Przeglądu Kabaretów Paka w Krakowie Skeczem Trzydziestolecia. Program nie odzwierciedlałby inwencji kabaretu gdyby na scenie nie pojawiła się także bezkompromisowa Pani Wandzia Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji.

Kabaret Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczna zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć. Proszę nie zapomnieć o prezentach, w końcu to 15 urodziny Neo-Nówki.

Informacje na temat biletów

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod numerem tel. (41) 361-80-47, a wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie internetowej organizatora: Agencja Artystyczna „Joanna” www.ajoanna.com

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24