Press "Enter" to skip to content

Jak nowe! Co się dzieje w CKiBP w Kamieńcu?

Można byłoby się ograniczyć tylko do zadań, które wolno podejmować w czasie pandemii, czasie strasznym dla wszystkich – dzieci, młodzieży, seniorów – zamkniętych ze względu na bezpieczeństwo w domach.

Można jednak wykorzystać ten czas na przygotowanie obiektu na ponowne – mamy nadzieję, że szybkie – spotkania z uczestnikami warsztatów, kółek, zespołów działających przy Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Kamieńcu.

Oprócz zdalnie prowadzonych zajęć muzycznych, wokalnych, wypożyczeń książek – również na życzenie z dostawą do domu w szczególnych sytuacjach, wykonywania stałych obowiązków, postanowiono wyremontować przy pomocy własnych środków i „siły rąk” sale, które tego wymagają.

Zaczęliśmy od poddasza, gdzie królują plastycy i muzycy. Mamy nadzieję, że „ młodzi artyści” będą zachwyceni efektami naszej ciężkiej pracy. CKiBP zaprasza również wszystkich chętnych do wzięcia udziału w  konkursach, których regulaminy publikujemy oddzielne.

Warto! Przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody! Do maluchów w odpowiednim momencie przybędzie Mikołaj, będzie to wizyta zdalna, ale prezenty jak najbardziej prawdziwe! O kolejnych dokonaniach będziemy informować systematycznie, a także chętnie przyjmiemy do realizacji ciekawe pomysły. Niżej publikujemy kilka zdjęć prezentujących „ nowe poddasze”! Do rychłego zobaczenia!

W OCZEKIWANIU NA „ NADZWYCZAJNĄ NORMALNOŚĆ” W CKiBP

         Zgodnie z obietnicą tuż przed Świętami do naszych maluchów, juniorów, seniorów i wszystkich naszych przyjaciół przybył ( wirtualnie) Mikołaj, aby złożyć przepiękne życzenia, a w siedzibie CKiBP czekały również upominki! Natomiast do seniorów  świąteczne prezenty zostały dowiezione, sprawiając im niezwykłą radość! Wielu z nich nie kryło szczerego wzruszenia. Na członków zespołu śpiewaczego ZGODA, emerytów i panie ze Stowarzyszenia Kobiet czeka jeszcze jeden oryginalny, przepiękny dar.

Jest nim pięknie wyremontowana sala, w której odbywały się Ich próby i zebrania. Podobnie jak w przypadku poddasza, kolejny projekt zrealizowaliśmy, korzystając  z własnych środków i „siły rąk” pracowników. Efekt przerósł nasze oczekiwania! Na szczęście mamy jeszcze siłę i motywację, aby stawić czoło kolejnym wyzwaniom. Mamy nadzieję, że kiedy wreszcie wrócimy do „nadzwyczajnej normalności”, będziemy wspólnie cieszyć się klimatyczną, pełną pozytywnej aury salą. ( jak widać na dołączonych zdjęciach)

Informacja CKiBP Kamieniec

Rozpocznij dyskusję. Wyraź swoją opinię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.