world-weather.info/forecast/poland/grodzisk_wielkopolski/7days/
Read more

Interwencja w sprawie przekraczania prędkości na ul. Powstańców Chocieszyńskich - Grodzisk Wielkopolski | PGO24 Press "Enter" to skip to content

Interwencja w sprawie przekraczania prędkości na ul. Powstańców Chocieszyńskich

Radni Anna Koza i Rafał Maluśki wraz z mieszkańcami podjęli działania zmierzające do załatwienia problemu przekraczania dozwolonej prędkości na ul. Powstańców Chocieszyńskich.

Informuje o tym burmistrz Piotr Hojan:

Drodzy Państwo! Wiele mówiło się i nadal mówio niebezpieczeństwie jakie niesie ze sobą przekraczanie dozwolonej prędkości na ul. Powst. Chocieszyńskich, szczególnie na odcinku od ronda ppłk. J. Skrzydlewskiego do torów graniczących z Grąblewem. W związku z tym radni Ania Koza i Rafał Maluśki wraz z mieszkańcami w/w ulicy podjęli działania, które mamy nadzieję doprowadzą do pomyślnego załatwienia tego problemu. Jesteśmy już po pierwszych rozmowach ze Starostą Powiatu Grodziskiego p. Mariuszem Zgaińskim, któremu przekazaliśmy pismo dotyczące powyższego problemu wraz z opinią Komendy Powiatowej Policji i listą z 233 podpisami mieszkańców w/w fragmentu ul. Powst. Chocieszyńskich. W tym miejscu warto podkreślić rolę pana Waldemara Jóźwiaka, dzięki któremu te podpisy zebrano.Temat będziemy monitorować, by sprawa zakończyła się pomyślnie dla mieszkańców ul. Powstańców Chocieszyńskich.

2.5 6 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze
2
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x