Integracyjny wyjazd na mecz

Integracyjny wyjazd na mecz 1

W dniu 19.06.2018 r. na zaproszenie Prezes PGE Narodowego – Pani Alicji Omięckiej, 28 wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej z terenu powiatu grodziskiego wraz z opiekunami, miało niepowtarzalną okazję stać się częścią wspólnoty kibiców zgromadzonych w  Narodowej Strefie Kibica na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wspólne oglądanie spotkania Polska-Senegal i obecność na tak dużym obiekcie sportowym, wywarły na dzieciach ogromne wrażenie, a emocje, które towarzyszyły dopingującym na trybunach kibicom, jeszcze na długo pozostaną w pamięci naszych wychowanków.

Powered by flickr embed.

Wyjazd do Warszawy okazał się nie tylko szansą do śledzenia meczowych zmagań reprezentantów Polski, ale był również doskonałą okazją do nawiązywania nowych znajomości i integracji dzieci przebywających w rodzinach zastępczych.

W tym miejscu, mając w pamięci uradowane twarze dzieci, pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Wlkp. w imieniu własnym i uczestników wyjazdu, pragną złożyć serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, którzy chcąc pozostać anonimowi, przyczynili się swoją hojnością do pokrycia części kosztów związanych z przejazdem autokarem na miejsce wydarzenia, wyposażyli wychowanków w gadżety kibica i pomogli zrealizować całe przedsięwzięcie w wyjątkowo krótkim czasie. Podziękowania kierujemy też do rodzin zastępczych –  za ich wkład finansowy, otwartość i  zaufanie jakim nas obdarzyli. Cieszymy się, że mamy Was w swojej drużynie.

Zespół pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Wielkopolskim

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x