II Halowy Zimowy Turniej żaków

W niedzielę 28 lutego 2016 r w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się II Halowy Zimowy Turniej żaków rocznika 2007 w Piłce nożnej Chłopców o puchar BURMISTRZA GRODZISKA WLKP. Wzięły w nim udział drużyny OSiR Lwówek Wlkp, Football Acedemy Kościan, Warty Śrem, UKS Dyskobolia I i UKS Dyskbolia Grodzisk Wlkp II.

Turniej rozegrano system każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji I miejsce w turnieju zajęła drużyna z Lwówka Wlkp, drugie miejsce UKS Dyskobolia I Grodzisk Wlkp, 3 miejsce Warta Śrem, na czwartym miejscu uplasowała się drużyna FA Kościan a V miejsce zajęła UKS Dyskobolia II.

Królem strzelców został zawodnik UKS DYSKOBOLIA BARTOSZ ŚWITAŁA. Najlepszym bramkarzem wybrano Emila Bartkowiaka z Warty Śrem. Wszyscy zawodnicy otrzymali zrąk Z-cy Burmistrza Grodziska Wlkp Piotra Hojana medale, a drużyny puchary i dyplomy. Turniej dofinasowany został z budżetu Gminy Grodzisk Wielkopolski. Organizatorem turnieju był Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Dyskobolia, który dziękuje wszystkim przyjaciołom Klubu  i  sponsorom za pomoc w jego przygotowaniu.