II Wiosenny Maraton Zumby za nami…

W sobotnie popołudnie 23 kwietnia Grodziska Hala Sportowa wypełniła się fankami i miłośniczkami ZUMBY – energetycznych ćwiczeń łączących elementy tańców latynoamerykańskich oraz aerobiku i fitness’u.

Organizatorem drugiego już maratonu Zumby w Grodzisku Wielkopolskim była Marita Herla, przy wsparciu teamu Marita Zumba. Imprezę swoim patronatem po raz drugi objął Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański.

Punktualnie o godzinie 16.00, około 400 uczestniczek doskonałej zabawy w rytmie ZUMBY przywitał Zastępca Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan, który w imieniu Burmistrza życzył wszystkim uczestniczkom doskonałej zabawy.

Tuż po części oficjalnej, na scenie pojawili się instruktorzy: Marita Herla, Mateusz Śmikiel oraz Victor Baeza, którzy rozpoczęli trzygodzinny maraton energetycznego tańca.

Oprócz uczestniczek zajęć z Grodziska Wielkopolskiego, do wspólnej zabawy przyłączyły się miłośniczki Zumby z terenu powiatów grodziskiego, wolsztyńskiego i nowotomyskiego, a także grupy z regionu Wielkopolski.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24