Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

II Halowy Turniej Orlików w Piłce Nożnej

II Halowy Turniej  Orlików w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Grodziska Wlkp. w Grodzisku Wlkp. odbył się w dniu 1 grudnia br. na GHS. W Turnieju wzięło udział 120 zawodników z 10 drużyn w tym 3 dziewczęta. Walczyły ze sobą następujące zespoły : UKS Orzeł Granowo, 2 drużyny UKS Dyskobolia w Grodzisku Wlkp., 2 drużyny  TUR Turek Wlkp., Pogoń Lwówek Wlkp.,UKS Jedynka  Luboń, Suchary Suchy Las, Piast Jabłonna i N.A.P. Nowy Tomyśl.

W turnieju zwyciężyła drużyna SUCHARÓW SUCHY Las która w meczu o 1 miejsce pokonała NAP Nowy Tomyśl 2 -0 . W meczu o 3 miejsce UKS Dyskobolia w Grodzisku Wlkp. I pokonała Tur Turek Wlkp.  4 -0. 5 miejsce zajęła drużyna UKS JEDYNKA LUBOŃ , 6.UKS ORZEŁ GRANOWO I, 7 MIEJSCE POGOŃ LWÓWEK, 8 MIEJSCE DLA drugiej drużyny UKS Orzeł Granowo, 9 miejsce II zespół UKS Dyskobolia w Grodzisku Wlkp. a 10 miejsce Piast Jabłonna.

Królem strzelców został zawodnik Sucharów Suchy Las Jakub Uzar,  najmłodszym niespełna 7 letnim zawodnikiem był Paweł Ruta – z Piasta Jabłonny, a najstarszymi okazały się bliźniaczki grające w UKS Orzeł Granowo tj. Paulina i Marta Szymankiewicz.

Wyłoniono również najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach w drużynach UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. zostali nimi w drużynie I : Bartosz Kempa, a w drużynie II : Jakub Mania. Organizatorem turnieju był UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

Turniej został dofinansowany z budżetu Gminy Grodzisk Wielkopolski. Zarząd UKS Dyskobolia w Grodzisku Wlkp. dziękuję wszystkim firmom instytucjom i rodzicom za pomoc w organizacji Turnieju i planuje już następny turniej termin już jest znany będzie to 30 listopad 2014 r.
PC011676
Korespondencja: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24